M3 DKG vs 911 S PDK i tako to - malo potezanja po pravcu (stock)

M3 DKG vs 911 S PDK i tako to - malo potezanja po pravcu (stock)

Član
Sahman_Turbe je napisao(la):
hahha :D
malo se zafrkavam sta cu :icon_biggrin:
nego i za tvog porshea ima bugatti veyron hahahah :D:D:D

Bogami i ta pretjunirana buba :D je ove godine na Moscow 500+ gledala u rep 911 Turbo Switzer, koji je btw slabiji od 9ff :p :D
 
Član
Ma Porsche 911 je savrsenstvo bez mane,cijena je pojaka sa razlogom i ko moze nek iskesira,licno meni bi bio u vrhu izbora kad bi mogao nesto tako da priustim.
 
Knezho je napisao(la):
Sahman_Turbe je napisao(la):
hahha :D
malo se zafrkavam sta cu :icon_biggrin:
nego i za tvog porshea ima bugatti veyron hahahah :D:D:D

Bogami i ta pretjunirana buba :D je ove godine na Moscow 500+ gledala u rep 911 Turbo Switzer, koji je btw slabiji od 9ff :p :D

Imaš li nekakav video te utrke ili bar link da vidimo to
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Knezho je napisao(la):
Sahman_Turbe je napisao(la):
hahha :D
malo se zafrkavam sta cu :icon_biggrin:
nego i za tvog porshea ima bugatti veyron hahahah :D:D:D

Bogami i ta pretjunirana buba :D je ove godine na Moscow 500+ gledala u rep 911 Turbo Switzer, koji je btw slabiji od 9ff :p :D

Imaš li nekakav video te utrke ili bar link da vidimo to

tako je nek nam postavi taj video :icon_twisted:
 
Evo nešto slično sa GTBoarda, iako nije u pitanju onaj 9ff kojeg sam ja postavio ali svakako ima 1000ks

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/0CMDMZZDr2M?fs=1&hl=hr_HR"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/0CMDMZZDr2M?fs=1&hl=hr_HR" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>
 
Član
HrSupra je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Po mokrom moram i ja, sve do trece brzine vrti tockove... :icon_biggrin:

AWD zakon :cool:

ali ipak ja iz tvojih postova vidim da ne voliš bmw i da zato stalno tražiš mane i koristiš svaku priliku da nešto loše napišeš:icon_smile:

Ma jooook....cini ti se :lol:
 
Top