M: Zadnji odbojnik i protočni lonac-Jap. Style

M: Zadnji odbojnik i protočni lonac-Jap. Style

Član
Kao što naslov kaže, mjenjam to dvoje za fabrički zadnji odbojnik i zadnji fabrički lonac od modela Fiat Punto Mk2, naravno uz vaše pokrivanje troškova postavke fabričkog lonca na moje vozilo i zadnjeg odbojnika (troškovi od 20 do 30KM) + vaša doplata 50KM.
Za uzvrat dobijete zadnji protočni lonac (Jap. Style) u jako dobrom stanju i zadnji odbojnik koji je samo prilagođen njemu. Sve se vidi na slici.

Za vrijeme ugradnje:
18122008616.jpg


Nakon ugradnje:
26112009966.jpg




Ostalo me ništa ne zanima, pa ako ima vozača Punta koji bi sredili svog ljubimca evo zanimljive ponude.
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
Kao što naslov kaže, mjenjam to dvoje za fabrički zadnji odbojnik i zadnji fabrički lonac od modela Fiat Punto Mk2, naravno uz vaše pokrivanje troškova postavke fabričkog lonca na moje vozilo i zadnjeg odbojnika (troškovi od 20 do 30KM) + vaša doplata 50KM.
Za uzvrat dobijete zadnji protočni lonac (Jap. Style) u jako dobrom stanju i zadnji odbojnik koji je samo prilagođen njemu. Sve se vidi na slici.

Za vrijeme ugradnje:
18122008616.jpg


Nakon ugradnje:
26112009966.jpg




Ostalo me ništa ne zanima, pa ako ima vozača Punta koji bi sredili svog ljubimca evo zanimljive ponude.

Znaci trazite 70-80KM za njega? Da li je Twisterov ili obicni Jap Style?
 
Član
Ovo je samo opcija da ga neko želi sa Puntom. Ako ga tebi prodam, šta god da stavim stršit će i neće valjati...
 
Nelle_G je napisao(la):
Ovo je samo opcija da ga neko želi sa Puntom. Ako ga tebi prodam, šta god da stavim stršit će i neće valjati...

Dakle samo prodaja jap lonca ne dolazi u obzir? Jap je neki no name?
 
Član
The Stig je napisao(la):
Nelle_G je napisao(la):
Ovo je samo opcija da ga neko želi sa Puntom. Ako ga tebi prodam, šta god da stavim stršit će i neće valjati...

Dakle samo prodaja jap lonca ne dolazi u obzir? Jap je neki no name?

Ne za sada. A Jap.Style je FK Automotivem kupljen i ugrađen u Sarajevu. Stanje odlično.
 
Top