M: stop svjetla Punto mk2 facelift

M: stop svjetla Punto mk2 facelift

Član
Pozdrav,

znaci ovako, mijenjam stopke od modela Punto mk2 sa zutim zmigavcima, za stop svjetla od modela mk2 facelift sa bijelim uz moju doplatu u zavisnosti kako se dogovorimo.

35971279.jpg
 
Član
ma tesko da ko mijenja. Ima kod pave na otpadu prema kiseljaku, ali nece da mijenja i loodak trazi 120KM za par i to bez onih na gepeku sto dodju produzetaka.
 
Član
Ja sam na pik-u sve redom ispitao, ko god ima onog Punta... niko nece:icon_rolleyes:
Izgleda da moram kupiti cijeno auto da bih dosao do ovih stopa:D
 
Član
img1684sa.jpg


Evo legle, nisu org. garant ce biti problema prilikom montaze... iako se montiraju nesto ce zezati, uvijek tako biva.
 
Član
Kako mislis nisu original? slikaj straga pa cu ti reci hoce li biti problema ili ne! Koliko su te izasle ako nije tajna?
 
Član
edinko je napisao(la):
Kako mislis nisu original? slikaj straga pa cu ti reci hoce li biti problema ili ne! Koliko su te izasle ako nije tajna?

Pise na njima made in Taiwan:D
pozadi su slicne org. medjutim vidi se da je izrada losa, i da ima nepreciznosti u izradi... uglavnom cekam buraza da se tivra sa posla, pa da uporedim i probam ugraditi. 140KM nove, dao bih ih za 100 xd haha valjda ce moci, ne smijem odmah negativno razmisljat.

img1689ee.jpg
 
Član
Sretno samo stavi isto ove supzvaste cepove da ti voda nebi ulazila u kabinu i svjetla. Namaiz ih slobodno totmascu malo
 
Top