Lybra player code

Lybra player code

Član
lancia lybra, zakljucao se player
kako se moze doci do koda
serijski broj playera je
LA2140182639 07
ili LA2140182639/07
hvala unaprijed na pomoci, ja guglao, nisam nista konkretno nasao
 
Član
player je ovakav, verzija s karticom,navigacijom itd
LANCIA_LYBRA_AUX.jpg
 
Član
jesam, izgleda da nema ovog:icon_eek:
jedino da nije ovdje http://www.radio-code.lt/radio-lancia/N/type:2
regat cu se pa vidjet sta ce bit...hvala u svakom slucaju
 
Administrator
ja sam preko ove stranice našao za svog mercedesa. Samo ukucao serijski broj radija i odmah mi izbacio tačan kod :)
 
Član
Sorrry edo, al nista od toga (moglo i bi ali to sto treba niko nema u bih kako ja znam), mora na dekodiranje...
 
Član
Otidji u neki ovlasteni servis pa pitaj!
posalju oni mail direk u fabriku sa serijskim brojem playera i brojem sasije auta i ovi im proslijede code ;)

Meni je dosa sa papirima od auta
 
Član
Pa ako je taj dosao u autu oni ti nemaju pravo naplacivat dodatno za nesto sto si ti vec platio. Kupio si cd player i sve sto treba za normalno funkcionisanje. Ja sam stom pricom u ASA u otisao najnormalnije ukucan kod i to je to.
 
Član
Ja kako znam da naplaćuju... da'l imaju pravo ili ne druga je stvar.. nema niko pravo da puca po ferhadiji pa se rokaju. sta's :cool:
 
Član
javim veceras model radija...koliko sam skuzio, imaju ovi s karticom desno, sto vertikalno stoji i bez nje...ova ima navigaciju telefon, itd, i karticu
sto se ovlastenog servisa tice, sumnjam da ce mi oni to dzaba il uz neku sitnu naknadu uradit...ako njima odem, znat ce da sam "ocajan" te ce pokusat da me ogule, logicno:D
 
Top