Lupkanje golf 5

Lupkanje golf 5

Član
Auto golf 5 1.9 tdi 77kw

Pozz, naime pocelo mi se desavati ovo kako je hladnije vrijeme upalim auto sve ok, i nakon nekog vremena 2_3 minute poslije mjenjanja brzina, u leru se pocne cuti neki zvuk kuckanja koji prestane prilikom pritiskanja kvacila. Da li je to zamajac, kad se ugrije auto ne cuje se.? I dosta mi je nisko kvacila 2cm od poda odvaja, ponekad teze salta u prvu. Hvala
 
Član
pogledaj ove klipove pa pokusaj skontati da li se ovako cuje..imas jos klipova pa pregledaj..ako jest,onda je zamajac.
 
Mjenjaj ulje u mjenjacu ako se teze salta naspi swag ulje 15-20 dodje litar 2-2.3 ti ide u mjenjac u zavisnosti s koliko je brzina mjenjac
 
Nista ti nisi snimio da si snimio s stiskanjem kvacila i pustanjem mogla bi se neka dijagnoza dat al ovako po tom zvuku vise asocira na los druk lezaj
 
Član
Po zvuku mi se cini kao da je druk lezaj osta bez masti pa klepece. Meni se na Audiu cuo 2godine, prodan je i dan danas tako vozi. Al posto si napisao na pocetku da ti nisko odvaja onda se nemas sto misliti. Mjenjac dolje i mjenjaj kvacilo. Nemoj doci do tog da ostanes na cesti
 
Top