lupetanje u motoru

lupetanje u motoru

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovako radi se o toyoti 4runner 88 god 3.0 v6 .. U zadnje vrijeme mi je nesto kuckalo medjutim juce sam isao na put i kad sam se vracao ja je malo proprzio i poce nesto klepetati u motoru nenormalno. Auto ide vuce sve ok ali nesto takce lupa kad dam gas idem 100 km/h nemoze se ostati u autu od lupanja kad pustim gas i auto u brzini nesto se drobi u motoru.. u leru kad ga turiram isto.
Da li neko zna sta bi moglo biti nesmijem vise voziti dok neskontam sta je imam osjecaj da ce se sve polomiti u motoru..
 
Administrator
ma Muki rekoh ja da ga ne vozas zakovat ce a ti neces da slusas...tako je kad se bez ulja ostane ...zao mi je jbg
 
Član
E pa muki to ti je klip care,imao sam isti problem,savijen ti je jedan klip i on lupa,rjesavaj dok ti nije glavu motora ostetio!
 
Administrator
xr4iboy je napisao(la):
kako cu to provjeriti a jeli problem zamijeniti lezajeve na radilici

za dobrog majstora nije al se prvo mora radilica skinuti (to znaci skinuti citav motor i rastaviti (kod nissana ne mora moze se ispod skinuti al 90% auta moras motor kompletan izvuci) pa provjeriti (vjerovatno je ostecena, ako nije pukla) pa brusiti 1-2-3 spec. zavisi od ostecenja i zavisno na koju spec. je obradis treba kupiti lezajeve (imas 1, 2 i 3 spec.)...Ogroman posao ne vjerujem da ce ti se isplatiti trazi drugi motor...
 
Član
nista od popravke danas je auto prodato na otpad... trebalo 2000 da se sve napravi a ja auto platio manje od toga tako da ko ga sisa dosta je sluzio preso sam sa njim 3000 milja hehe,,,... ima sad jetta nju cu da derem
 
Član
xr4iboy je napisao(la):
nista od popravke danas je auto prodato na otpad... trebalo 2000 da se sve napravi a ja auto platio manje od toga tako da ko ga sisa dosta je sluzio preso sam sa njim 3000 milja hehe,,,... ima sad jetta nju cu da derem

Ehehehe, nmeni je tako bio na nissanu 200SX i nakraju cilindar otiso u ***** nije se mogo napravit i ja ga zapalio :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top