lupanje

lupanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh ovako namontirao sam ove felge 9 jota i sad mi nesto lupka kad skrecem desno...sta mislite sta bi moglo biti..napominjem nisam stavio jos prstenove za centralnu rupu..jeli moguce da je do toga..ali kako god okrenem lupka mi nesto samo na prednjoj desnoj strani...kad skrecem desno cuje se "tu..tu...tu"...a neki dan kad sam ih namontirao s celavim gumama nista nije lupkalo:icon_cry:
 
Član
elmir je napisao(la):
eh ovako namontirao sam ove felge 9 jota i sad mi nesto lupka kad skrecem desno...sta mislite sta bi moglo biti..napominjem nisam stavio jos prstenove za centralnu rupu..jeli moguce da je do toga..ali kako god okrenem lupka mi nesto samo na prednjoj desnoj strani...kad skrecem desno cuje se "tu..tu...tu"...a neki dan kad sam ih namontirao s celavim gumama nista nije lupkalo:icon_cry:

polako lupkat ce tu svasta sa 9j na nasim cestama
 
Član
elmir je napisao(la):
eh ovako namontirao sam ove felge 9 jota i sad mi nesto lupka kad skrecem desno...sta mislite sta bi moglo biti..napominjem nisam stavio jos prstenove za centralnu rupu..jeli moguce da je do toga..ali kako god okrenem lupka mi nesto samo na prednjoj desnoj strani...kad skrecem desno cuje se "tu..tu...tu"...a neki dan kad sam ih namontirao s celavim gumama nista nije lupkalo:icon_cry:

Kineticki druze je u pitanju, ako budes imao srece, mocices ga jos rastaviti i ocistiti, podmazati, pa probati, da li i dalje kucak inace negine ti novi.Neznam dali ti se cuje isto kada ubrzavas naglo, jer ako se i tada cuje, onda je 100% kineticki!
 
Član
e ovako druze,mislim da je kineticki 99%,(ali prvo pogledaj da gdje guma za sta ne zakaca kad namotas)a evo kako ces provjeriti jeli kineticki
parkiraj auto u brdo negdje na putu,namotaj puni desno,pusti auto 2-3 metara unazad drzeci volan tako namotan,onda u prvu,malojaci gas i kreni slajdrati,ako krene da udara tu tu tu odnosno(kao sto bi narod rekao da cvakce) i to jos jace kineticki je 100%

kazes prije se nije cuo,a da ti slucajno nisi probao kako ti nove gume cice na asvaltu,a volan ti bio malo vise namotan desno,a jesi li?
 
Član
code: KR je napisao(la):
e ovako druze,mislim da je kineticki 99%,(ali prvo pogledaj da gdje guma za sta ne zakaca kad namotas)a evo kako ces provjeriti jeli kineticki
parkiraj auto u brdo negdje na putu,namotaj puni desno,pusti auto 2-3 metara unazad drzeci volan tako namotan,onda u prvu,malojaci gas i kreni slajdrati,ako krene da udara tu tu tu odnosno(kao sto bi narod rekao da cvakce) i to jos jace kineticki je 100%

kazes prije se nije cuo,a da ti slucajno nisi probao kako ti nove gume cice na asvaltu,a volan ti bio malo vise namotan desno,a jesi li?

drug probavao sam to gore sto kazes da namotam puni desno i krenem slajdrajuci a i polako i nije se culo nista..cuje se samo kad idem s autom u pokretu i okrenem ono volan naglo lijevo pa ga desno,eh kad ga desno krenem okretati to se cuje:icon_cry:
a ovo dole drugo te nisam nista skontao sta si napisao:icon_biggrin:
 
Član
Ako namotas puni u bilo koju stranu i slajdras tako,onda zglobovi na vozilu trpe znatno jaci pritsak,a sa sirim gumama jos jaci,tako da kineticki zna poceti lupati ubrzo ili odmah poslije slajdranja,a narucito ako mu fali masti unutra,a cesto dolazi i do pucanja kinetickog,jesam li jasniji sad

ako tako ne kuca onda nije kineticki,kazem ponovo opet provjeri da gdje guma ne zakaca,de kazi cuje li ti se to kad ga vozis kroz krivine 50-70.80km/h,kuca li tada?
 
Član
code: KR je napisao(la):
Ako namotas puni u bilo koju stranu i slajdras tako,onda zglobovi na vozilu trpe znatno jaci pritsak,a sa sirim gumama jos jaci,tako da kineticki zna poceti lupati ubrzo ili odmah poslije slajdranja,a narucito ako mu fali masti unutra,a cesto dolazi i do pucanja kinetickog,jesam li jasniji sad

ako tako ne kuca onda nije kineticki,kazem ponovo opet provjeri da gdje guma ne zakaca,de kazi cuje li ti se to kad ga vozis kroz krivine 50-70.80km/h,kuca li tada?


provjerio sam bem ga nekaci nigdje koliko mogu skuziti..a da idem 40-50-60 i motam ono malo jace desno i to mi se cuje...:icon_cry:
 
Član
meni je bilo kuckalo kad sam stavio fele isto tako, i promjenio sam svasta nesto al na kraju se uspostavilo da su otisle gumice,stabilizatori na balans stangi
 
Član
sanjo je napisao(la):
meni je bilo kuckalo kad sam stavio fele isto tako, i promjenio sam svasta nesto al na kraju se uspostavilo da su otisle gumice,stabilizatori na balans stangi

eh eh jedan prijatelj mi rece da je i kod njega isto tako bilo...isto kad skrece lupkalo i bile otisle te gumice, a jos jednom sam veceras probao,stao na uzbrdici namotao skroz desno i naglo krenuo,auto slajdra ali nista nekucka...samo kad se vozim i skrecem..dakle rijec je najvj o tim gumicama:123:
 
Član
ma vidi malo i trap onako radi reda,ako je sve udure onda je po meni unutrasnji zglob,ako nista kod mehanicara
 
Član
posto sam imao slican problem moze ti i biti lezaj na tocku ta ti je otisao.........:icon_rolleyes: to je meni bilo pa vidi.... sve je moguce hehehehehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top