lupaju prednji amortizeri

lupaju prednji amortizeri

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Brat mi je prije 2 godine kupio golfa 1 cabrio 79 godište.prije godinu dana je stavio naprijed sporske spirale koje su spustile auto za 5-6 cm sprijeda.otad su počeli problemi.počelo je užasno lupanje preko i najmanje rupe.kao da amortizeri udare u blatobran,zvuk lupanja metal u metal.prije mjesec dana sam kupio sportske fk spirale u nadi da će lupanje prestati.ali ostalo je isto.prije tjedan dana sam kupio kayaba amortizere.postavio ih,uradio raspon ali ne da lupanje nije prestalo,nego je još gore.amortizeri nisu sportski.ali s obzirom da auto nije puno spušteno,nije ih potrebno uzimat.6 cm sprije.4 cm pozadi.molim vas,ima li rješenja za jadnoga brata?
 
jesi mjenjao aksijalne ležajeve na vrhu amortizera provjeri njih dali su ispravni i stavi nove odbojne gume ja sam to dvoje izmjenio poslje nisam mogo prepoznat auto
 
Član
Provjeri i kugle i selene... To zna otići kad su kratke opruge, i to čak 2-3 puta prije nego kad su normalni amortizeri. I naravno aksijalne :lol:

Alen_P

P.S morao sam pod burazovim nickom, mrsko mi one cookies brisat' :D
 
Administrator
Morango je napisao(la):
Brat mi je prije 2 godine kupio golfa 1 cabrio 79 godište.prije godinu dana je stavio naprijed sporske spirale koje su spustile auto za 5-6 cm sprijeda.otad su počeli problemi.počelo je užasno lupanje preko i najmanje rupe.kao da amortizeri udare u blatobran,zvuk lupanja metal u metal.prije mjesec dana sam kupio sportske fk spirale u  nadi da će lupanje prestati.ali ostalo je isto.prije tjedan dana sam kupio kayaba amortizere.postavio ih,uradio raspon ali ne da lupanje nije prestalo,nego je još gore.amortizeri nisu sportski.ali s obzirom da auto nije puno spušteno,nije ih potrebno uzimat.6 cm sprije.4 cm pozadi.molim vas,ima li rješenja za jadnoga brata?

pokusaj nam se prvo predtaviti u novim clanovima ;)
 
Član
Pozdrav Morangu...
Bio je buraz kod naših na servisu, ne znam kako završi...
Mislim da su kolege navele sve što se može zamjeniti...
Teško je sada od njega očekivati udobnost, mora biti tvrd!
 
Član
stosuju amortizeri, ili zamijeniti opruge za neke duze ili amortizere za neke krace, a mogu se i postojeci skratiti...
 
Član
i meni je se to desavalo na polu kad sam promjeno axijalne lezajeve auto je ko novo.nisu skupi.ovi sto sam ja uzeo MONROE izade 31KM za moje auto po komadu
 
Član
Usput provjeri i letvu volana care ;) imam slican problem,ali je meni letva volana otisla i lupa ko ludo!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top