Lukavac: Teška saobraćajna nesreća, pet osoba povrijeđeno, od toga dvije tesko

Lukavac: Teška saobraćajna nesreća, pet osoba povrijeđeno, od toga dvije tesko

Član
Pet osoba je povrijeđeno, od kojih dvije teže, u saobraćajnoj nesreći u kojoj su učestvovala tri vozila, a koja se dogodila u četvrtak oko 14 sati na magistralnom putu Tuzla-Doboj u mjestu Puračić, općina Lukavac.

Povrijeđeni su prevezeni u UKC Tuzla gdje im je ukazana pomoć.

U sudaru učestvovala tri vozila

U MUP-u TK saznajemo da su u saobraćajnoj nesreći učestvovali N.Đ.(52) iz Jagodine, državljanin Srbije koji je upravljao tmv.˝scania˝ srbjanskih registarskih oznaka (JA 88409), H.I.(33) iz Lukavca koji je bio za volanom automobila ˝passat˝(025-T-972) i Z.Z.(34) iz Lukavca koji je bio za upravljačem automobila ˝ford ecsort˝(025-M-797).
Dvije osobe hospitalizirane u UKC-u Tuzla

U ovoj nesreći teške tjelesne povrede, konstatovane od strane ljekara u UKC-u Tuzla, zadobili su vozač H.I. i njegov suvozač M.E.(27) iz Gračanice. U UKC-u Tuzla nam je potvrđeno da je M.E. zadržan na daljem liječenju na Odjeljenju za torakohirurgiju Klinike za hirurgiju, dok je H.I. hospitaliziran na Klinici za ortopediju i traumatologiju. Lakše tjelesne povrede zadobili su vozači Z.Z. i Đ.N., te saputnik iz automobila ˝passat˝ A.Đ.(32) iz Petrova, Republika Srpska.

O nesreći je obaviješten dežurni kantonalni tužilac, dok su uviđaj na mjestu događaja izvršili službenici Odjeljenja kriminalističke policije PU Lukavac. Tokom vršenja policijskog uviđaja od 14:30 do 16:40 sati saobraćaj na ovom dijelu puta je bio u potpunosti obustavljen, a vozila su preusmjeravana na alternativni putni pravac.



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Kako sam cuo od ovog momka sto je bio tu....

Covjek je htjeo da kupi pasata i dao je pola para..i kreno je da ga proba s vlasnikom i majstorom...
Iz pravca Lukavca prema Puracicu kako kazu "vozio je 180" ....Dole poslije Puracica ima benzinska vidi se na slici lijevo...Tu je neko auto poslo da skrene i cekalo da kamion prodje u medjuvremenu ovaj je s pasaotm kreno da obilazi kamion i pokupi to auto,i derne u kamion..u kamiona otkinuta guma .....

Tako sam juce sve cuo sad sta je tacno sta nije neznam..ako lazu meni lazem i ja ovdje
 
Član
Sve ima smisla, ali da je pasat isao 180km/h... to po meni ne pije vodu! Pogledaj samo kako su blizu auta jedno drugom! Brz oporavak povredjenima, nadam se da ce se izvuci bez vecih posljedica!
 
Top