Lukavac MEET - Fotke Nedelja

Lukavac MEET - Fotke Nedelja

Član
RE: Lukavac MEET

Jbg-a i da smo fenjerom snimali tu smo bili a ja nisam takav da idem po forumima i da ismijajem druge...Nisam takav covjek...;)
 
Član
RE: Lukavac MEET

Makar smo se zabavili ismijali,a sta ste vi sto ste sjedili kod kuce za Racunarom,nista...Prosta Logika..:icon_confused:


Slike sa Okupljanja :D
 
Član
RE: Lukavac MEET

jbg kako znas da smo sjedili kod kuce, sta ti znas mozda nekome nije cejf da se trka, kako ti to kazes, prosta logika:cool:
 
RE: Lukavac MEET

MAESTRAL

ako je okupljanje u Ciljugama pisi u temi za Ciljuge, ako je meet u Lukavcu pisi u toj temi, nemoj bezze postavljat duple postove, vec su te admini opominjali, dobices BAN radi gluposti
sad ces u ovoj novoj temi SR Ciljuge postavljat duple postove:icon_question::icon_question:
 
Član
RE: Lukavac MEET

GreenDevil je napisao(la):
MAESTRAL

ako je okupljanje u Ciljugama pisi u temi za Ciljuge, ako je meet u Lukavcu pisi u toj temi, nemoj bezze postavljat duple postove, vec su te admini opominjali, dobices BAN radi gluposti
sad ces u ovoj novoj temi SR Ciljuge postavljat duple postove:icon_question::icon_question:

Ma vec mu je pisano o tome ali izgleda dzaba:D
 
Član
RE: Lukavac MEET

GreenDevil je napisao(la):
MAESTRAL

ako je okupljanje u Ciljugama pisi u temi za Ciljuge, ako je meet u Lukavcu pisi u toj temi, nemoj bezze postavljat duple postove, vec su te admini opominjali, dobices BAN radi gluposti
sad ces u ovoj novoj temi SR Ciljuge postavljat duple postove:icon_question::icon_question:

bravo majstore, citas mi misli:cool:
 
Član
RE: Lukavac MEET

Ali kako vi nekontate ja pise za raju ona koja dolazi na Okupljanje u Lukavac pa sam i ovdje postavio da budu obavijestni!?!
 
RE: Lukavac MEET

Maestral je napisao(la):
Ali kako vi nekontate ja pise za raju ona koja dolazi na Okupljanje u Lukavac pa sam i ovdje postavio da budu obavijestni!?!

pa nije valjda ta raja toliko glupa pa da ne znaju procitat OKUPLJANJE CILJUGE:lol:
bezze ces dobit BAN pa neces vise nikako pisat ni u jednoj temi
 
Član
RE: Lukavac MEET

Street Race Team Lukavac Organizuje AUTO Okupljanje :
Mjesto : Auto Parking Kod Global Ispat Koksne Fabrike ili Zvane "KOKSARA" [tj. odmah pored Autoputa (Magistrale) na desnu stranu kad se krene prema Puracicu]
Datum : 03.06.2012 godine
Pocetak : 19.00h

Bujrum!

 
Član
RE: Lukavac MEET



Street Race Team Lukavac Organizuje AUTO Okupljanje :
Mjesto : Auto Parking Kod Global Ispat Koksne Fabrike ili Zvane "KOKSARA" [tj. odmah pored Autoputa (Magistrale) na desnu stranu kad se krene prema Puracicu]
Datum : 10.06.2012 godine
Pocetak : 19.00h
 
Top