Lukavac MEET - Fotke Nedelja

Lukavac MEET - Fotke Nedelja

Član
RE: Lukavac MEET

To jest Shurda al jbg-a da je taj gl. org. pametan pa da neda njima da dolaze..



Eto slika od veceras !
 
Član
RE: Lukavac MEET

uzasno bilo danas bas sam se razocarao... vise ne idem tamo sa onakvom organizacijom. Poslije onog "udesa" sa golfom plavim, gledam neki likovi sjedaju u auta i gas slajdraju po kamenju sve ode po drugim autima ne razumijem te likove kao da ne vole svoja auta... :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Lukavac MEET

Okrecemo novu stranu za koji dan zasjeda SRT Glavni i dog.. o mjestu , o tome kako da se rijesimo tih mangupa , i jos par stvarcica..
 
Član
RE: Lukavac MEET

Novo mjesto i uvest red i naravno jako alkoholizovanim ljudima nedati ucestvovanje. Ovaj put dobro prode moj auto neznam kako samo onako izvede da me zakaci a da nista nebude to je ona sreca u nesreci jutros bas gledam nema ni parnice. Dakle uskoro ocekuju od mene moj BMW klub da organizujem meet tj. prvi ove godine na jezeru modrac parking plaza mislim da mnogi od vas znaju za te meet-ove koji su odrzavani prosle godine i naravno iako niste BMW driver dobrodosao je svaki ljubitelj auta, tuninga i druzenja.
 
Član
RE: Lukavac MEET

shurda je napisao(la):
sve je bilo udure dok ovaj nije se napio sa dvicom i poceo slajdrati na sve strane,,steta sto zakaci BMW-ea covjek ni kriv ni duzan,,

ja odma do bmw-a bio...i zamal da mene udari..
a treba vidjeti ak ima neko drugo mjesto..ili da se nekako zabrani ovima da haraju,dok ostali lijepo uzivaju...
mislim ono mjesto dole je odlicno..ali et..
 
Član
RE: Lukavac MEET

idosa je napisao(la):
Novo mjesto i uvest red i naravno jako alkoholizovanim ljudima nedati ucestvovanje. Ovaj put dobro prode moj auto neznam kako samo onako izvede da me zakaci a da nista nebude to je ona sreca u nesreci jutros bas gledam nema ni parnice. Dakle uskoro ocekuju od mene moj BMW klub da organizujem meet tj. prvi ove godine na jezeru modrac parking plaza mislim da mnogi od vas znaju za te meet-ove koji su odrzavani prosle godine i naravno iako niste BMW driver dobrodosao je svaki ljubitelj auta, tuninga i druzenja.

hoce li se moci uci sa autom dole u krug ili vani se parkirati,,mislim za ove koji nevoze bmw-ea:icon_rolleyes:
 
Član
RE: Lukavac MEET

shurda je napisao(la):
idosa je napisao(la):
Novo mjesto i uvest red i naravno jako alkoholizovanim ljudima nedati ucestvovanje. Ovaj put dobro prode moj auto neznam kako samo onako izvede da me zakaci a da nista nebude to je ona sreca u nesreci jutros bas gledam nema ni parnice. Dakle uskoro ocekuju od mene moj BMW klub da organizujem meet tj. prvi ove godine na jezeru modrac parking plaza mislim da mnogi od vas znaju za te meet-ove koji su odrzavani prosle godine i naravno iako niste BMW driver dobrodosao je svaki ljubitelj auta, tuninga i druzenja.

hoce li se moci uci sa autom dole u krug ili vani se parkirati,,mislim za ove koji nevoze bmw-ea:icon_rolleyes:

:lol::lol:
Naravno da se mozete pridruziti sa autima, ako organizuje BMW klub nemora znaciti da moraju striktno BMW-ovi da budu... :cool: i prosle je godine bilo par clanova drugih klubova koji nevoze BMW pa nije bilo frke.
 
Član
RE: Lukavac MEET



Street Race Team Lukavac Organizuje AUTO Okupljanje :
Mjesto : Ciljuge (Živinice)
Datum : 06.05.2012 godine
Pocetak : 19.00h
 
Član
RE: Lukavac MEET

Maestral je napisao(la):


Street Race Team Lukavac Organizuje AUTO Okupljanje :
Mjesto : Ciljuge (Živinice)
Datum : 06.05.2012 godine
Pocetak : 19.00h

da to nije malo podaleko..ipak..bilo bi bolje da je to negdje u lukavcu :icon_sad:
 
Član
RE: Lukavac MEET

pa eto te druze za 10 min. do ciljuga od benzinske junuzovica,,to ako je daleko onda neznam:icon_rolleyes:
 
Top