LUKASOVA (Bosh)pumpa

LUKASOVA (Bosh)pumpa

Član
Moj problem je LUKASOVA(Bosh) pumpa.Auto je Polo1.9 dizel 96god.i na pumpi s vremena na vrijeme kapa nafta.Koliko košta reparacija i gdje da uradim?
 
Član
imas u bistarcu lik koji radi bosh pumpe, kad ides iz tz prema lukavcu strim putem na lijevoj strani .. s tim da ti donese bosh pumpu skinutu oni je repariraju
 

rs6

Član
joj drug lukasove pumpe visokog pritiska su zeznute za uradit na nasem podrucju, imali smo jednom problem na mercu S320 niko je nije mogao reparirat da bude kako treba... tako da smo morali uzet novu pumpu...... jedino trebas otici u simin han u tuzlu kod avde bosiste, vidjet cu sutra broj da ti nabavim covjek je stari majstor i extra dobro radi ....
 
Član
adams je napisao(la):
imas u bistarcu lik koji radi bosh pumpe, kad ides iz tz prema lukavcu strim putem na lijevoj strani .. s tim da ti donese bosh pumpu skinutu oni je repariraju



Čuo sam za tog tipa al sam isto čuo da ne radi Lukasove pumpe ,pa ako imaš broj da nazovem i provjerim.
 
Član
evo ti broj momka iz novog sada koji je bošista
sad ima najnovije strojeve i daje garanciju
DUŠKO: 00381638137170
pošalješ mu pumpu autobusom i on ti je sutra vrati isto autobusom repariranu i sređenu
kad ga budeš zvao reci mu da te je poslao ozren i on će sve srediti
 
Član
Imas covu u Zvorniku ekstra majstor jbg saznacu broj imam samo fiksni.
Otjers kod njega on ti skine pumpu, reparira sto treba montira i ceras ja mislim i da daje garanciju.
 
Član
I koliko košta ta tvoja i šta je bilo prije sa nje pa je sad rashodovana?Pa zar nema neko na Tuzlanskom kantonu da to radi?
 
Imas covjeka na izlazu iz Doboja kraj glavne magistrale na desnu stranu kada ides iz pravca Tuzle prema Zenici poslije benziske pumpe Vila tu su nekada prije 8-10 god bili nocni barovi Rumunke i ostalo :lol:
tu imas dobrog covjeka za Bosh pumpe covjek se tim bavi vec ihhhh ostario ko panj ali ima sina koi ide na usavrsavanja a i on ima oko 40-ak god.
porodicni posao ljudi od toga zive kvaliteta posla i garancija na odradjen posao 2 godine s tim da ti oni skinu i vrate pumpu
u protivnom nema garancije
toliko pozzzzzz ;)
 
Administrator
Tuzla, Slavinovici, Autogalex... na djedovoj fiesti radio neki dan bos pumpu i uzeo mu 230 KM... sve je uracunao u tu cijenu, montazu, demontazu, podesavanje;) e sad je li radi lukasove ili ne ne bih ti znao reci...
 
Član
derwish je napisao(la):
adams je napisao(la):
imas u bistarcu lik koji radi bosh pumpe, kad ides iz tz prema lukavcu strim putem na lijevoj strani .. s tim da ti donese bosh pumpu skinutu oni je repariraju



Čuo sam za tog tipa al sam isto čuo da ne radi Lukasove pumpe ,pa ako imaš broj da nazovem i provjerim.



Radi samo bosch
 
Član
MOLIM VAS ubuduće ako neko hoće da pomogne neka napiše broj telefona koga treba da zovem ,ovako samo dajete info. gdje se nalaze bošisti a opet nemogu ljude kontaktirat.Ipak hvala svima .
 
lokacija žepce tacnije ljeskovica pred ulaz u grad zavidovici firma jasmin m odjel bosch diesel service ;)

momci koji rade su armin i nermin broj telefona 061 196 551 nazovi pitaj za cijenu
moje bivse radne kolege
 
derwish je napisao(la):
I koliko košta ta tvoja i šta je bilo prije sa nje pa je sad rashodovana?Pa zar nema neko na Tuzlanskom kantonu da to radi?

u starog rikula pumpa na TDI-u pa mu donio covjek pogresnu pumpu i stoji bezze u garazi

CIJENA 120KM
 
Top