ludilo neko..

ludilo neko..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ne mogu da procitam PM...svijetli ovo pise da imam PM kliknem na njega nidje nista...vratim se ponovo na main index opet svijetli...opet kliknem na njega nidje poruke...ne mogu da uradim print screen na ovom oldschool laptopu...smijesno majke mi...sad ovo non stop svijetli neda se maknut nikako...ludnica...imal ko kako brzo rijesenje:icon_biggrin:

pravo me iritiralo al evo procepi nakon 7-8 ponovnih reganja na forum...al kad sam vec otvorio temu ja ne znam jel to do mene i mog neta il sta al nesto sve kasni na forumu...kad napises odgovor tek nakon nekog vremena se pojavi da si ti ili neko drugi zadnji posto...i tako jos nekih kasnjenja sam primjetio zajedno sa ovim ludilom sad sa PM-om...is it just meeeee:icon_question:
 
Član
meni zna otvorati po 5 minuta teme i postove a nije do mog interneta jer sve druge forume i stranice otvara brzo
 
Član
Trozic je napisao(la):
meni zna otvorati po 5 minuta teme i postove a nije do mog interneta jer sve druge forume i stranice otvara brzo

i to mi se povremeno desava...dobro je...nije do mene:icon_biggrin:
 
Član
Ocisti cash memoriju i trebalo bi raditi, koliko kuzim malo starija je masina sa koje listas pa moze biti da cesto blokira..

Kada ti se desi da javlja nesto cega u biti nema "da pretpostavis da nema" pritisni F5 i trebalo bi sve da se ucita po novom stanju bez obzira na podatke koje javljaju cookies i ostali temp fileovi..
 
Član
ma nije do toga...mashina sljaka ko zmaj ba...sve ostale stranice...forume..otvara bez beda...samo eto ovde nesto steka...i to se desava od onog dana kad forum nije radio citav dan kad su radili neko odrzavanje prepravke il sta vec...ovaj laptop na poslu je starija compaq-ova radna jedinica...brije ona momacki....a u sobi imam hp mashinu novu...i drugi internet provajder...al isto se sve desava...
 
Član
meni nekad izbaci ovu poruku i moram cekati,nista ne mogu otvoriti :D

The maximum server load limit has been reached. Please check back later once the server is less busy.
 
kad vec svi pisi sto im ne stima, hocu i ja..

mozel se promijeniti ovaj broj postova po jednoj strani? recimo sad 10 postova smao stane u jednu stranu..moze li se to povecati kako?
 
Član
Death_beat je napisao(la):
kad vec svi pisi sto im ne stima, hocu i ja..

mozel se promijeniti ovaj broj postova po jednoj strani? recimo sad 10 postova smao stane u jednu stranu..moze li se to povecati kako?

Rado bi promjenili ali visa sila.. Nadam se da cemo uskoro biti u mogucnosti da to sredimo..
 
Član
joj,joj

The maximum server load limit has been reached. Please check back later once the server is less busy.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top