Ludi voditelj...

Ludi voditelj...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
THE SWEET TALK IS IMPORTANT TOO haha e zamisliite sad da ste ovaj voditelj i da vam u pola frke neko sa ovakvim glasom to kaze hahahahahahahah ja mislim da bi umro al bukvalno na licu mejsta.
 
gledo davno i nije mi bilo smijesno ni tad ni sad.

Glupost,ne volim izrugavanje,ja bi ga slomio tu u studiju pred kamerama mamu mu glupu,mislim u cojeka jest smijesan glas,ali daj suzdrzi se jbt imas bar 30 godina,nisi klinjo retardirani.
 
Član
Gledaj ga sto je sjeban, bas se vidi da mu je zao, prvenstveno sto je cijela ekipa dobila otkaz, podsjeca me na Evan-a iz Bruce Allmighty :D
 

EJ2

Član
hahaha ovo je prejako, ima o tome i na wikipediji cini mi se, citao sam.. uglavnom nije istina, nego je namjesteno

al prejako je, u ovog glas visok ajd to, nego kasnije kad se javi onaj s dubokim glasom bwahahaha
 
Početnik
EJ2 je napisao(la):
hahaha ovo je prejako, ima o tome i na wikipediji cini mi se, citao sam.. uglavnom nije istina, nego je namjesteno

al prejako je, u ovog glas visok ajd to, nego kasnije kad se javi onaj s dubokim glasom bwahahaha


nije namješteno istina je. poslije je on prešao na radio. bio je voditelj na radiju i gledala sam emisiju o njemu

a ovom videu sam se smijala kao nijednome do sada. gledala sam ga prije 2 godine i još uvijek mi je broj 1 ;)
 

EJ2

Član
hijena_filomena je napisao(la):
EJ2 je napisao(la):
hahaha ovo je prejako, ima o tome i na wikipediji cini mi se, citao sam.. uglavnom nije istina, nego je namjesteno

al prejako je, u ovog glas visok ajd to, nego kasnije kad se javi onaj s dubokim glasom bwahahaha


nije namješteno istina je. poslije je on prešao na radio. bio je voditelj na radiju i gledala sam emisiju o njemu

a ovom videu sam se smijala kao nijednome do sada. gledala sam ga prije 2 godine i još uvijek mi je broj 1 ;)

Erik Hartman ili Tom Van Dyck, kako se stvarno zove, je voditelj satiricne emisije "In de gloria"... dalje citaj ovdje: KLIK
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top