Ludak sta uradi BMW-u

Ludak sta uradi BMW-u

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kako od BMW kabrioleta napravit rasni oldschool roadster?
Kako je to pocelo :




I to je sve radio zbog ovoga:












Usporedba sa orginalnom Volgom:

 
Član
Svaka mu cast na trudu i radu, ali mogo je uzeti neko americko cudo pa ga prepraviti...ovo od bembare radit...c.c.c.c.c.c :icon_eek:
 
Član
Od zla auta napravio starudiju....:lol: Bolje bi mu bilo da je nasao neku starudiju, pa od nje napravio m6....:icon_biggrin:
 
Član
@tibor: pa mogo je on amerikanca, al ovako ima vrhunsku tehnologiju, lezanje, jak motor, a izgleda old school...

a ove zadnje 2-3 slike, gdje je s tvrdim krovom, je radjeno od BMW-a serije 8...
 
svaka mu cast,lijepo iskoristio bembaru,i stvorio sebi volgu,koja je 3000 puta jaca i bolja od orginal,super projekat skidam kapu;)
 
Legend
kako je biti toliko Glup da rastavi m6 i da sastavi ....... KANTU naspram m6 cabria

lijepo ali ......
 
Super Moderator
ovo je neki top od covjeka koji ima puno para viska :lol:... al nesto mi na prvoj slici ovo ne lici na M6 nego na 6 obicni il sam ja corav... :icon_question:
 
Član
sta god da je prepravio ispalo je EXTRA...na onim prvim slikama je strava dobar auto...crna boja mu je legla ko budali samar...svaka cast na trudu...
:cool::cool::cool:
 
stvarno je pravi debil da ono pocini bmw i napravi onu olupinu mislim extra je ispao al zar nije sta drugo mogao uzet a ne bmw jao ne mogu da vjerujem koji kreten
 
Član
vidiosam slike ove volge softtop ali mislio preradili original a ovo. . .SVIDJA MI SE EXTRA JE ja ovo 1000000000000% raumjem jer svidja mi se tj fazon star izgled a novo SVE kao sto ffaya rece
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top