LSD vrata

LSD vrata

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
Trazimo sve informacije za LSD vrata, znam da ima jedan momak u Novom Sadu al nemogu nikako da ga kontaktiram, ima li neko da zna gdje ima i kako doci do njih.
 

JD.

Član
to ne valja qrcu, cuo sam ja navodno oko 700 EUR

a inace LSD kit kosta oko 1300 EUR... ali ni to nije bas 100% kvalitet


samo jedan primjer, prodaju lsd za GTC, ali ih mozes staviti samo na dizele, jer na benzincima iza blatobrana ima neki ugljeni filter koji smeta ugradnju... ali naravno to saznas nakon sto platis i krenes da ih stavljas...

tako da u svakom slucaju te je pare bolje potrositi na druge stvari, to je vise svakako u neku ruku isfurano
 
Putovanja.ba
Administrator
Znam cito sam to se desilo onom momku na GTC crvenom. Ma Adi na 3 konto da stavi pa mu ja trazio po netu. Pa reko ako neko zna.
 
Legend
Ma to je sranje obicno ja to ni na trokolicu nebi stavio. Isfurano papnski, a uzmu para bruku, i onda ti dodje neki sa kecom i sarkama i kaze imam i ja LSD. Sranje bezveze...
 
Član
Ma ja se bas nalozio na to al hajd moze pricekati
Ali sam naso frajera koji bi mi odradio tako kad bi postavio LSD da skopca sa strujom i onda klick ona se otvore ......klick ona se zatvore
Dobra fora barem meni....a za ostale neznam :)
 
Član
Isao sam vec ovdje
Tnx
Ali skupo je pravo
Ima nekakav damir iz tuzle trazi 500 eura sa ugradnjom ali trenutno nema za mene
 

JD.

Član
Adi_A3 je napisao(la):
Isao sam vec ovdje
Tnx
Ali skupo je pravo
Ima nekakav damir iz tuzle trazi 500 eura sa ugradnjom ali trenutno nema za mene

moj ti je savjet ako to budes radio samo uzmi ovaj original kit, ostalo ti je sve kockanje a rizik je prevelik
 
Član
dosta ljudi ne voli lsd,meni nije lose,mada jest puno treba love izdvojiti za to...ali nije to isfuralo u BiH....mozda negdje drugo...jer ovdje su takvi rijetki..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top