Low & Wide, TZ style, by Alen Alic

Low & Wide, TZ style, by Alen Alic

Član
Kao sto naslov govori, par novih fotki by Alen Alic :cool: desni klik na sliku pa view image da ih vidite u punoj snazi :)

3310f8a8b3.jpg

3d10728df2.jpg

31f2cef5a2.jpg

515a0e5330.jpg

18e04b004b.jpg

66eb7ced5f.jpg

73cb7a14dc.jpg
 
Član
RE: Fiat photosession TZ by Alen Alic

A jest mocno ovo je vrh :cool: Da je bolje ne bi valjalo, extra slike a i auta su drama ;)
Svaka cast fotografu i vlasnicima auta ;)

Zovite sledeci put da ubacimo jos kojeg fiata :D
 
Član
bezze nema neke stete u kadru :D






predobro, svaka cast na fotografijama a i na vozilicama ;) al felge na mutantu su vrh vrhova, kako stoje strasno :cool:
 
Član
Dobar,još bolji uživo, viđen prije mjesec dana na Dobrinji i na obali u kasnim satima.
 
Steta sto Alen zna napravit odlicnu atmosferu na fotkama i dramaticnost, al mu je kvalitet svih uglavnom los, mislim na noise, sprzene detalje. I sam sam slican, al samo velim, kad bi to popravio, bio bi bas odlican ;)

Falfa gori, a ni Marea nije losa :cool: moj favorti 3. i 6.
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Steta sto Alen zna napravit odlicnu atmosferu na fotkama i dramaticnost, al mu je kvalitet svih uglavnom los, mislim na noise, sprzene detalje. I sam sam slican, al samo velim, kad bi to popravio, bio bi bas odlican ;)

Falfa gori, a ni Marea nije losa :cool: moj favorti 3. i 6.

Ovo je za noza :D :D :D
 
Legend
Mora promjeniti lokacije na kojima pravi fotografije jer vec ima dosta auta sa ovom pozadinom, fotke top, moji favoriti 3 i 7
 
Član
E bas je freak :D Svaka cast (po ko zna koji put) na slikama a Boga mi i na vozilicama! ;)
 
Član
hvala svima, fotke su ispale jos bolje nego sto sam ocekivao (ako je to moguce buduci da znam Alenov rad otprije :) ) posebno su mi drage ove interijera, jer dosad nisam imao nijedne slike kompletne unutrasnjosti, kamoli ovakve :)
 
Top