low bass kutija...pomoc

low bass kutija...pomoc

Član
ovako zelio bi da mi neko sa iskustvom pomogne...koja tuning frekfencija kutije je najbolja da se bass iz auta cuje sto dalje i da trese sve prozore..a pritom da svira nisko i da ima onaj mekani razorni bassssssssssss....:hydro::drndanje:
 
Član
edoze je napisao(la):
za to nije bitna frekvencija nego samo da otvoris sva vrata i gepek

ihh de nemojte samo zajebavat i ja bi malo da budim komsije i sugradjane...da malo misle da je potres:icon_twisted:
 
Član
Pa prvo ti treba jako pojacalo za to ako mozes naci uzmi first onaj od 1800 W, jako a nije puno para imas ih i na PIK-u
dalje kutija sto veca bolje ce se i cut pogotovu ako techno slusas ;)
Woofere imas ove sony po 1500W tamam su ti dva za to pojacalo i i za mekani razorni bass ;)

Kablove ne moras neke deblje stavlajt bolje kondezator kupi!
 
Član
adi187 je napisao(la):
Pa prvo ti treba jako pojacalo za to ako mozes naci uzmi first onaj od 1800 W, jako a nije puno para imas ih i na PIK-u
dalje kutija sto veca bolje ce se i cut pogotovu ako techno slusas ;)
Woofere imas ove sony po 1500W tamam su ti dva za to pojacalo i i za mekani razorni bass ;)

Kablove ne moras neke deblje stavlajt bolje kondezator kupi!
imam pojacalo Magnat rx Mono nije cemu al et...2xpionir tsw3004spl....a muziku sto slusam je uglavnom pjesme sa dosta low bass kao Lil Wayn isl... bil se sta moglo napravit sa ovom opremom
 
Član
ne znam koliko je jako to pojacalo,al ti wooferi su poprilicno glasni,tako da,ako ti je losa muzika,moze bit do pojacala...
 
Član
pojacalo je nekih 800w rms na 1ohm...500w rms 2ohm-a..skopcani su na 2ohma...jest da im je malo.....ali koja tuning frekf. kutije bi bila najbolja za ove woofere da sviraju nisko a i glasno....
 
Član
šta nisu ti wooferi d4 otpor? Ako jesu onda valjda imaš 1 ohm. Za njih 2 sam radio 140l tuning oko 37 i radillo je dosta dobro... Al na 2kw. Definitivno treba jače pojačalo za 2 komada.
 
Član
ja sam radio slot port za te paje i svirali su tako kako ti hoces, al ako se odlucis na taj korak pozdravi se sa gepekom!
 
Top