Losije gorivo tocilo 6 pumpi

Losije gorivo tocilo 6 pumpi

Član
Ma te pumpe sto nisu prosle malo se zatcvore kasnje promjenu ime i ponovo otvore a zna se na kojim pumpama je dobro gorivo i na koje pumpe su se ljudi zalili da imaju problema;)
 
Član
Sto me to ne cudi od nasih benzinski pumpi :icon_mad: kod nas je kvalitet goriva jedna velika 0. To znam po komsiji koji zivi u njemackoj i kad dodje ovamo i dok ima goriva sto je u njemackoj nasuo auto fino ide i trosi 8 litara po gradu i cim naspe kod nas potrosnja se dize na 10-11L i na to sve cima auto u voznji i kad se pusti gas :icon_rolleyes: sipao i na OMV, INA, EP, i Cav. i na svima je isti rezultat :icon_rolleyes: i tako se desava kad god dodje ovamo hehehe :lol: ma kod nas je evrospkog kvaliteta gorivo :cool:
 
Član
svasta ima... vidim tamo govore da energopetrol valja...ja ni sa njim nisam bas zadovoljan...na motoru nasuo pun rezvoar..i vozim se lagano..motor se trza gusi...na leru se gasi..ovo ono..ja kontam prljav filter zraka.karbas..sve ocistim...krug obidjem ista stvar... ja skinem filter goriva...i izlijem iz njega na stub od ograde :D (bio mi do ruke) ..i onaj mali filter sve voda u njemu samo male 2 kapljice masnoce(odnosno goriva) ..i izlijem to gorivo..naspem na hifi..motor leti..sve normalno opet... sve je to cista sreca kako se gdje naspe =) =) ...
 

MTR

Član
mozete sipat na 100 razlicitih mjesta djaba vam , nafta se uzima na 2 mjesta : Ploce , Brod , osim ako hoce da placaju veca davanja ide se u Madjarsku , al i u Madji vam sipaju hamelj za nase pumpadjije
 
MTR je napisao(la):
mozete sipat na 100 razlicitih mjesta djaba vam , nafta se uzima na 2 mjesta : Ploce , Brod , osim ako hoce da placaju veca davanja ide se u Madjarsku , al i u Madji vam sipaju hamelj za nase pumpadjije

ja to stalno govorim..al vise vole ljudi da proklinju ove nase prodavce :)
dvije ture jedna za drugom iz iste rafinerije dodju, razlika u kvaliteti nebo i zemlja..stalno se desava to.
i omv sa istih tih rafinerija na nase trziste dovlaci gorivo, zato se i desava da bude nekvalitetno..
 

MTR

Član
ko je blizu Ploca moze otic na parking sa kojeg se vidi pristaniste i koollllooooooooona kamiona iz Bosne , ima svega : Nada - Derventa , Zovko , Slisko , Almy , Antunovic , OMV ( TMP Ahmetspahic ) ...... i jos 100 drugih firmi .

Najbitnije u svemu je da se NE MOZE birat brod koji istace naftu , vec ide redom kako koji pristaje , nekad je to pod zastavom Libije , nekad pod Nigerija , Malezija , Holandija .......... u osnovi zna se gdje brod ide i takva se nafta u njega sipa , jel Bosna na tapeti zna se sta je unutra - smece , litar nafte u Plocama je 1,432 ili 1,377 , sve zavisi od trenutne sitacije na trzistu , svaki utorak se objavljuju nove cijene i tad vidite najvise kolona tankera prema Plocama .
Za Brod ne znam sta i kako , samo znam da je nafta najgora koja postoji na planeti , cistija je ona sto je proljevaju po pustinji u Iraku , cao
 
Top