Losije gorivo tocilo 6 pumpi

Losije gorivo tocilo 6 pumpi

Član
ma kod nas izgleda i nema full kvalitete ni na jednoj pumpi...jbte a znam voziti po 10km na upaljenoj lampi goriva kak bi nasuo bas na OMW-u :D
 
Član
bgm u zadnje vrijeme se pojavljuje velika razlika i u kvaliteti plina....
sipam plin uvjek punu bpcu i ponistavam,nemam pokazivaca nivo plina nikako,samo sipam pun,ponistavam i peglam...
nekidan naspem pun....potrosnja cca10lit bila....vozim vozim poce nestajati plina na 300km pređenih...naspem pun...potrosnja izlazi cca16lit....necu ja nista da cackam da podesavam kad znam da je bilo OK....sipam sljedeci put na trecoj pumpi potrosnja opet cca 10lit....
e sad idem u ramica kad god sam u prolazi auto putem,nikad mi nije usput ali kad naspem u ramicima plin auto jednostavno pobjesni za nepovjerovati,nekad sam sipao samo tamo,ali bgm pocinjem ponovo,nije mi bas usput ali jebes 10km otici do pumpe da se naspe plin da valja i nastaviti dalje svojim poslom.....

probao sam sipati na onoj novoj pumpi od kruznog prema nuli....ma da je 0,50feningi brate nevalja....
 
Član
kad smo kod OMV-a dugo sam u slo prolazio pored svih pumpi i isao 7km do OMV-da sipam pun posto sam cesto putovao za BiH....i jednim mi bilo mrsko ja stanem usput na AGIP i vise nikad nisam otisao na OMV :D
 
-Suki- je napisao(la):
bgm u zadnje vrijeme se pojavljuje velika razlika i u kvaliteti plina....
sipam plin uvjek punu bpcu i ponistavam,nemam pokazivaca nivo plina nikako,samo sipam pun,ponistavam i peglam...
nekidan naspem pun....potrosnja cca10lit bila....vozim vozim poce nestajati plina na 300km pređenih...naspem pun...potrosnja izlazi cca16lit....necu ja nista da cackam da podesavam kad znam da je bilo OK....sipam sljedeci put na trecoj pumpi potrosnja opet cca 10lit....
e sad idem u ramica kad god sam u prolazi auto putem,nikad mi nije usput ali kad naspem u ramicima plin auto jednostavno pobjesni za nepovjerovati,nekad sam sipao samo tamo,ali bgm pocinjem ponovo,nije mi bas usput ali jebes 10km otici do pumpe da se naspe plin da valja i nastaviti dalje svojim poslom.....

probao sam sipati na onoj novoj pumpi od kruznog prema nuli....ma da je 0,50feningi brate nevalja....

To sa plinom je zeznuto, ima razlicitih vrsta pumpi, neke bolje nabijaju vise stane, dok neke manje, zavisi od jacine, a cuo sam da neke pumpe malo vise pokaze nego sto napuni:)
 
Član
Vidi Gric iz Novog Travnika mozda je zbog toga i propao, sad je Tisko benz na njegovom mjestu.
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
bgm u zadnje vrijeme se pojavljuje velika razlika i u kvaliteti plina....
sipam plin uvjek punu bpcu i ponistavam,nemam pokazivaca nivo plina nikako,samo sipam pun,ponistavam i peglam...
nekidan naspem pun....potrosnja cca10lit bila....vozim vozim poce nestajati plina na 300km pređenih...naspem pun...potrosnja izlazi cca16lit....necu ja nista da cackam da podesavam kad znam da je bilo OK....sipam sljedeci put na trecoj pumpi potrosnja opet cca 10lit....
e sad idem u ramica kad god sam u prolazi auto putem,nikad mi nije usput ali kad naspem u ramicima plin auto jednostavno pobjesni za nepovjerovati,nekad sam sipao samo tamo,ali bgm pocinjem ponovo,nije mi bas usput ali jebes 10km otici do pumpe da se naspe plin da valja i nastaviti dalje svojim poslom.....

probao sam sipati na onoj novoj pumpi od kruznog prema nuli....ma da je 0,50feningi brate nevalja....

To sa plinom je zeznuto, ima razlicitih vrsta pumpi, neke bolje nabijaju vise stane, dok neke manje, zavisi od jacine, a cuo sam da neke pumpe malo vise pokaze nego sto napuni:)

pa drug kako da u flasu od 2 litra naspes 3 litra vode...plin je tecan....ako u moju bocu stane max 47 lit ja bi nekog ubio da naspe 50 ili vise....nije to to....dok osjetim da mi auto slabije ide ocekujem potrosnju vecu za cak i do 50%...nema sta...
 
-Suki- je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
bgm u zadnje vrijeme se pojavljuje velika razlika i u kvaliteti plina....
sipam plin uvjek punu bpcu i ponistavam,nemam pokazivaca nivo plina nikako,samo sipam pun,ponistavam i peglam...
nekidan naspem pun....potrosnja cca10lit bila....vozim vozim poce nestajati plina na 300km pređenih...naspem pun...potrosnja izlazi cca16lit....necu ja nista da cackam da podesavam kad znam da je bilo OK....sipam sljedeci put na trecoj pumpi potrosnja opet cca 10lit....
e sad idem u ramica kad god sam u prolazi auto putem,nikad mi nije usput ali kad naspem u ramicima plin auto jednostavno pobjesni za nepovjerovati,nekad sam sipao samo tamo,ali bgm pocinjem ponovo,nije mi bas usput ali jebes 10km otici do pumpe da se naspe plin da valja i nastaviti dalje svojim poslom.....

probao sam sipati na onoj novoj pumpi od kruznog prema nuli....ma da je 0,50feningi brate nevalja....

To sa plinom je zeznuto, ima razlicitih vrsta pumpi, neke bolje nabijaju vise stane, dok neke manje, zavisi od jacine, a cuo sam da neke pumpe malo vise pokaze nego sto napuni:)

pa drug kako da u flasu od 2 litra naspes 3 litra vode...plin je tecan....ako u moju bocu stane max 47 lit ja bi nekog ubio da naspe 50 ili vise....nije to to....dok osjetim da mi auto slabije ide ocekujem potrosnju vecu za cak i do 50%...nema sta...

Ne znam druze, znam da kazu da se smije nasut 80% ne smije pun, a meni u jednom autu 55l boca a i na jednoj naspem 52l zna i vise, a na drugu pumpu kad odem dodje do 48 i stane, ali oba puta prazan skroz, e sad, koliko stvarno stane, koja tacno govori nemam pojma, i to sam namjerno vise puta radio, da se uvijerim, da ne bi bilo da je slucajno:)(predjena kilometraza ista, vrlo malo odstupanje)
 
Član
onda ti ne valja plovak,plovak je mehanicki i kad dođe u određenu pvisinu on blokira dolaz plina u bocu,da ima 100bara u plinari ne vrijedi....
 
Član
Astra je napisao(la):
zar je i omv poceo da vara?...

uvijek su i varali.. samo nas naron nece da vjeruje u to.. ja sam imao jako jako lose iskustvo sa omw-om. Zna muha kad sam ga nazvao sav isprepadan da ga pitam u cemu je problem, zasto mi auto toliko pusi :icon_mad:
Na kraju covjeka poslusam, atf ulja naspem i gas :D
 
BHT Ovisnik
na omw-u stari par puta tocio,zaebavalo ga,ja tocim na ovim obicnim pumpama ili na energopetrolu,samo tamo debil kazem mu D4,nasuo mi D5 pa mi onda kaze nemam ti D4 moze ti i ovaj,znam i ja da moze,al vise stane D4:D
 
Top