Lopov pokidao kablove - trebam pomoc

Lopov pokidao kablove - trebam pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz drustvo,neku noc sam imao pokusaj kradje muzike srecom alarm je to sprijecio,medjutim svi kablovi su mi pokidani,pa molim pomoc ili savjet ako neko zna kako da ovo spojim,bitno mi je da se povezu oni "adapteri" da bi bio bolji i kvalitetniji zvuk kad ga spojim na pojacalo,stoga ako neko zna bujrum nek pomogne :)

slika044800x600.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]

slika051800x600.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]

slika045800x800.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
 
jbg ne vidi se sta pise na njima,,,,,,,,

u sustini, sa pojacala signal dovodis na ove prve skretnice gdje pise "amplifier", a sa output vodis par zica na po jednu skretnicu ovu drugu (koje su vjerovatno samo za srednje i visoke tonove). sa ove prve skretnice gdje pise "bass" vodis na najvece zvucnike na polici....

sa druge skretnice imas vjerovatno "input" ili "amplifier" kao na prvim skretnicama, i na njih kacis onaj par zica sa "output" na prvim skretnicama, a pored toga vjerovatno ima "midle" i "twiter", ma midle spajas taj srednji zvicnik a na twiter najmanji taj

;)
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
jbg ne vidi se sta pise na njima,,,,,,,,

u sustini, sa pojacala signal dovodis na ove prve skretnice gdje pise "amplifier", a sa output vodis par zica na po jednu skretnicu ovu drugu (koje su vjerovatno samo za srednje i visoke tonove). sa ove prve skretnice gdje pise "bass" vodis na najvece zvucnike na polici....

sa druge skretnice imas vjerovatno "input" ili "amplifier" kao na prvim skretnicama, i na njih kacis onaj par zica sa "output" na prvim skretnicama, a pored toga vjerovatno ima "midle" i "twiter", ma midle spajas taj srednji zvicnik a na twiter najmanji taj

;)

druze pokusat cu to da spojim valjda necu nista zeznuti :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top