Lopov krade mobitel na Ilidzi VIDEO

Lopov krade mobitel na Ilidzi VIDEO

Član
evo nesto gledam na klixu kad vidim ovaj video kako stariji lopov klepi mobitel haman pred ocima radniku. tek se desi nakon osme minute snimka.

http://www.youtube.com/watch?v=J0pAWMcs5E4&feature=player_embedded
 
Član
Samo prst osjeći,neka ima uvijek podsjetnik,pa mu neće više pasti na pamet.Sve ostalo se brzo zaboravi. :cool:[/align]
 
Član
ovo đubre i njemu slične što kradu treba javno linčovat, ne spominjite sad samo političare i slično. Ja da ga uhvatim na djelu bilo bi ili on ili ja, mater im je.em lopovsku.:icon_mad:
 
Član
ovo neki novi sistem, dugo je cekao priliku al brate i ovaj radnik ko da je mahmuran :icon_confused:

video ima, moze se on srediti na razne nacine ;)
 
Član
strucan je nema govora,vjerujem i da mu nije prvi put da ukrade...

sto kolega kaze treba mu prst osjeci,pa mu nece vise naumpast...;)
 
Član
AnDel je napisao(la):
ovo neki novi sistem, dugo je cekao priliku al brate i ovaj radnik ko da je mahmuran :icon_confused:

I radnik je kriv,gdje ćeš otvoriti stalažu i da može uzeti šta hoće,ako mu se neki sviđa
nek mu radnik izvadi i pokaže ,gdje god sam bio moraš se odmaketi dok radnik otvori vitrinu i izvadi što te zanima i opet je zatvori,
a ovaj širom tvorio i i ne gleda nigdje :icon_confused:
 
Član
Ovdje je radnik kriv - na zalost ali je tako Krade se abnormalno Prekjuce njih dvojica otese curi mobitel na ocigled 20 ljudi i niko nije reagovao Istrcali smo iz radnje i uhvatili ih :cool: Mobitel je vracen a oni :D
 
Član
Hebote sta se lik usudi uradit, nemos vjerovat. U po bijela dana, prodavac gleda u njega, i oopet se usudi, i na kraju uspije. Nevjerojatno!
 
Top