Logo za caffe bar

Logo za caffe bar

Član
Pozdrav ljudi,otvorio sam nedavno lokal sa drugarom,pa imamo malo problema sa logom,znam da se moze napraviti na kompu al mi slabo baratamo sa tim programima za pravljenje lokal smo nazvali Caffe Moskva pa ako moze neka neko odradi par loga bicu mu zahvalan punoo. . . ;)
 
Član
pokusaj

rtj3ac.jpg


28v7vbl.jpg
 
Član
Drug kreiranje vizuelnog identiteta firme, u tvom slucaju kafica, je posao kao svaki drugi, nece ti niko uradit dobar logo besplatno, to se naplacuje isto kao sto mehanicar naplati kad ti promjeni ulje u autu. objasni malo detaljnije sta tacno zelis, ako je nesto jednostvno u smislu obicnog natpisa sa nekim obicnim fontom to nije nesto specijalno za uradit, al ako hoces pravi logo da lici na nesto i da ima smisla, to se onda placa jbg.
 
Član
xxfmanxx je napisao(la):
Drug kreiranje vizuelnog identiteta firme, u tvom slucaju kafica, je posao kao svaki drugi, nece ti niko uradit dobar logo besplatno, to se naplacuje isto kao sto mehanicar naplati kad ti promjeni ulje u autu. objasni malo detaljnije sta tacno zelis, ako je nesto jednostvno u smislu obicnog natpisa sa nekim obicnim fontom to nije nesto specijalno za uradit, al ako hoces pravi logo da lici na nesto i da ima smisla, to se onda placa jbg.

znam druze da se placa meni treba neki obicni samo da mogu staviti na cijenovnike kada budem pravio,ajde neka jos neko uradi u fotoshopu neki slican kao sto je uradio
emirEx_sa bicu mu zahvalan i naravno kada god budete u Brckom navratite imate besplatno pice ;)
@emirEX_sa hvala drug nije lose ispalo :cool:
 
Član
Evo ti od mene par verzija, ak ti se neka svidja, javi koja ti je najbolja, pa cu ti na mail poslati vektorsku verziju.

Verzija 1
344w4ys.jpg



Verzija 2
f1lj9.jpg



Verzija 3
205tk43.jpg
 
Član
Boki hvala posalo sam ti pp ;) ako jos neko moze neka uradi cisto da uporedimo sve pa da odlucimo koji cemo staviti :cool:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Meni se bas ta verzija najmanje svidja, eto poslao sam ti je na mail u PDF-u...

a hvala drug videcemo jos za koji cemo se odluciti al super ti je ideja i sve ako jos ima neko neku ideju neka slobodno okaci ;)
 
Top