logiranje

logiranje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
imam mali problem a taj je da što god napravio jednostavno me ne želi odlogirati sa foruma:icon_question:
to se samo meni dešava?
 
Član
goggi je napisao(la):
imam mali problem a taj je da što god napravio jednostavno me ne želi odlogirati sa foruma:icon_question:
to se samo meni dešava?

Forum te zavolio i ne da ti od sebe :D
 
Član
ma ima ono negdje kad odes mozes se odlogovat, al kad bi me ubili nebi znao gdje se to nalazi :D
al nije to posebna opcija, nego sam usput negdje primjetio. ak naletim, javim vam hehehe
 
Isti problem:icon_rolleyes:nikad se jos nisam uspjela izlogovati, samo kad zatvorim prozor sa stranicom tada sam offline:icon_rolleyes:
 
Član
Your user ID could not be verified to log you out. This may have been because a malacious Javascript was attempting to log you out automatically. If you intended to logout, please click the Logout button at the top menu.
 
Član
isti problem samo sto meni pise Login sve uradim i opet me vrati na pocetnu login, ali sam skontao fintu da se ulogujem hehehe
 
Član
kliknes na search i onda opet na pocetnu :)

Uglavnom uskoro ide promjena servera i reinstalacija foruma, tada bi svi problemi trebali biti rijeseni
 
Član
ja sam restartovo IE i radilo je...samo sto ja nisam zbog tog problema, nego zbog nekog drugog...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top