Loder 1899 Ford Focus RS

Loder 1899 Ford Focus RS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
Skoro 270 km/h brzi i 370 KS jaki Fokus RS preradjen od strane tunera Loder 1899 iz Bavarskog Odelzhausena, nove felge , ovjes te sportski ispuh zaokruzuju ponudu vrijednu oko 6500 EUR.
[attachment=24891] [attachment=24892]
Sve kako bi pretekao konkurenciju tipa 240, 265 i 270 KS od Opel Astra OPC, Audi S3 i nadolazeceg Golfa R.
[attachment=24893] [attachment=24894]
Mali bolid ubrzava od 0-100 za samo 5,9 sekundi i navlaci 270 km/h . Jos vrijednije je 520 Nm.
Fokus je spusten 35 mm , te su 20" "Vertigo Viginti" felge jos vise dosle do izrazaja
[attachment=24895] [attachment=24896]
Lijepo lijepo , ako ko ima vece slike nek postavi ja se ne mogu nagledat dovoljno
[attachment=24897]
 
Član
Dobro izgleda ovako u pimp izdanju !
A Erole megan i ovo nije bas za porediti jer ono je strip down racer a ovo ima i navi i klimu i mu*oces i opet se nosi sa meganom ;)
 
Davor_ je napisao(la):
Dobro izgleda ovako u pimp izdanju !
A Erole megan i ovo nije bas za porediti jer ono je strip down racer a ovo ima i navi i klimu i mu*oces i opet se nosi sa meganom ;)

Jest to,ali oni su i dalje konkurenti i gdje god zraknes testove RS-a vidjet ces da se u prici spominje i Megane.I moze se nositi,ali je Renault ipak brzi :p
 
Član
Joj nema teme bez Erola :D, nisi rekao da je na stazi mozda brzi, a ovako u ostalim situacijama nema sanse sa Focusom. Cudi me da ide 5.9, jer ipak su u fabrici naveli da je ispod 6 sekundi ubrzanje do stotke, ali eto... Bas bih volio vidjeti ocerupanu verziju RS-a, ne mora biti ova, pa da vidimo onda tog tvog renola Erole :D
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Joj nema teme bez Erola :D, nisi rekao da je na stazi mozda brzi, a ovako u ostalim situacijama nema sanse sa Focusom. Cudi me da ide 5.9, jer ipak su u fabrici naveli da je ispod 6 sekundi ubrzanje do stotke, ali eto... Bas bih volio vidjeti ocerupanu verziju RS-a, ne mora biti ova, pa da vidimo onda tog tvog renola Erole :D

konacno neko mudro zbori ne bih uzeo golfa pored ovoga a da ne pricam o meganu... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top