LockerZ !

LockerZ !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
- Sta je Lockerz?

Novi veliki sajt koji cilja da postane veci od Amazona. Sajt trenutno nista ne prodaje vec samo dijeli.

- Kako se koristi Lockerz?

Mozete samo biti pozvani mailom, a koristenje je vrlo jednostavno. Samo 1 put dnevno treba se ulogirati i odgovorite na jedno jednsotavno pitanje koja nema netocan odgovor. Tim odgovorom skupljate bodove koji se nalaze na Vasem racunu.
- Sta da radim sa bodovima?

Kada sakupite odredjeni broj bodova odlazite u Lockerz shop gde sami izaberete poklon koji zelite da bude poslan na vasu adresu. Koliko bodova imate takav poklon mozete izabrati, da li ce to biti obican USB flash, DVD igrica, iPod ili iPhone zavisi od Vas.
- Da li je ovo stvarno i ko jos dijeli poklone?

Da, Lockerz dijeli poklone jer je ovo promotivni period i na Vama je da tu promociju sto bolje iskoristite. Od sljedece godine Lockerz planira prodavati razne stvari, ali sada planira samo djeliti kako bi stekli popularnost. Pametan marketing

Za pozivnice se javite meni na PM... sad odoh tekmu gledati, pa veceras svi na mail dobivate pozivice... naravno oni koji posalju svoj mail i koji su zainteresovani :cool:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/gfMm_9MmGNU&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/gfMm_9MmGNU&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
- Sta je Lockerz?

Novi veliki sajt koji cilja da postane veci od Amazona. Sajt trenutno nista ne prodaje vec samo dijeli.

- Kako se koristi Lockerz?

Mozete samo biti pozvani mailom, a koristenje je vrlo jednostavno. Samo 1 put dnevno treba se ulogirati i odgovorite na jedno jednsotavno pitanje koja nema netocan odgovor. Tim odgovorom skupljate bodove koji se nalaze na Vasem racunu.
- Sta da radim sa bodovima?

Kada sakupite odredjeni broj bodova odlazite u Lockerz shop gde sami izaberete poklon koji zelite da bude poslan na vasu adresu. Koliko bodova imate takav poklon mozete izabrati, da li ce to biti obican USB flash, DVD igrica, iPod ili iPhone zavisi od Vas.
- Da li je ovo stvarno i ko jos dijeli poklone?

Da, Lockerz dijeli poklone jer je ovo promotivni period i na Vama je da tu promociju sto bolje iskoristite. Od sljedece godine Lockerz planira prodavati razne stvari, ali sada planira samo djeliti kako bi stekli popularnost. Pametan marketing

Za pozivnice se javite meni na PM... sad odoh tekmu gledati, pa veceras svi na mail dobivate pozivice... naravno oni koji posalju svoj mail i koji su zainteresovani :cool:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/gfMm_9MmGNU&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/gfMm_9MmGNU&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
uglavi mene kako :D
 
Član
raptor je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
- Sta je Lockerz?

Novi veliki sajt koji cilja da postane veci od Amazona. Sajt trenutno nista ne prodaje vec samo dijeli.

- Kako se koristi Lockerz?

Mozete samo biti pozvani mailom, a koristenje je vrlo jednostavno. Samo 1 put dnevno treba se ulogirati i odgovorite na jedno jednsotavno pitanje koja nema netocan odgovor. Tim odgovorom skupljate bodove koji se nalaze na Vasem racunu.
- Sta da radim sa bodovima?

Kada sakupite odredjeni broj bodova odlazite u Lockerz shop gde sami izaberete poklon koji zelite da bude poslan na vasu adresu. Koliko bodova imate takav poklon mozete izabrati, da li ce to biti obican USB flash, DVD igrica, iPod ili iPhone zavisi od Vas.
- Da li je ovo stvarno i ko jos dijeli poklone?

Da, Lockerz dijeli poklone jer je ovo promotivni period i na Vama je da tu promociju sto bolje iskoristite. Od sljedece godine Lockerz planira prodavati razne stvari, ali sada planira samo djeliti kako bi stekli popularnost. Pametan marketing

Za pozivnice se javite meni na PM... sad odoh tekmu gledati, pa veceras svi na mail dobivate pozivice... naravno oni koji posalju svoj mail i koji su zainteresovani :cool:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/gfMm_9MmGNU&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/gfMm_9MmGNU&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
uglavi mene kako :D
;);)
 
Član
Ima i za Bosnu, i ima djaba... ovo im je samo dobar marketing, a sponzorima nije nista dati par stotina artikala... onaj ko hoce nek mi posalje svoj mail na PM :D

Ti Deyo... :spam:
 
Član
Onaj ko kaze da nema nista od ovoga grijesi, sad sam narucio bezze desktop background, potvrdjeno sve, stize na kucnu adresu, sljedeceg mjeseca narucujem jedan PSP :cool:



ORDER RECEIPT

#8016743

Desktop Backgrounds - Holy Ptz
Total PTZ value: 15 PTZ
Order Date: 10/17/09
 
Član
E, sorz za off, al ja znam za jednu stvar koja se zove desktop background, al to nije nista opipljivo sto stize na kucnu adresu...sta si ti to narucio, ako hoces da mi pojasnis ???
 
Član
da i ja sam postao clan ove sekte pa kontam u cemu je fora, gde su pare, gde je pticije mleko....
osecam se jeftino, prodao sam svoje telo za valutu koja se moze potrositi u zemlji nigdiji!
:lol:

i meni osim desktop backgrounda koji mi salju na kucnu adresu, nude i neki skuter, samo sumnjam da ce biti u onako dobrom stanju dok ga dovezu do moje adrese u Bosni, a uostalom, fali mi samo 1675 tih tamo nekih "klingonskih dinara"....imam 25 ;)
 
Član
BMW-GTI je napisao(la):
E, sorz za off, al ja znam za jednu stvar koja se zove desktop background, al to nije nista opipljivo sto stize na kucnu adresu...sta si ti to narucio, ako hoces da mi pojasnis ???

I meni je nejasno, jer sam mislio da ce mi poslat na mail il sta, ne znam kako mogu uopste poslati desktop background, ali evo infomarcije od toga sto sam narucio.

Desktop Backgrounds - Holy Ptz

Seriously, holy PTZ! This desktop is not cheesy. In fact, it's as cool as the way Lockerz lets you earn prizes for everything you do on our site. Show you're the prince or princess of PTZ with this supremely satisfying wallpaper.

"Highlights:

* Mac or PC ready
* 1600x1200 or 1920x 1200
* Hi-res image
* Mac or PC ready
* Guaranteed to fit all screens
* Full, vivid color
 
Član
Pretpostavio sam to, dobit cu na nekom mediju, ali mi glupo... jer ipak salju besplatno i to je samo njima trosak :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top