lock

lock

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ima li ko u sarajevu da radi turbo punjace ako ima moze li broj ili adresa gdje se nalazi
 
Početnik
RE: turbo punjac

Dali popravku turba ili nov turbo-kit? Kvalitetni rang turbo punjaca (HKS,Turbonetics i ostali) je skup, narucuje se izvana, samo ti za njih treba jos tona prepravki na motoru...
 
Član
RE: turbo punjac

hmmm.. i ja bi bas volio znati nekoga tko radi turbo punjace.

Ustvari, sta mislite bil imao problema kad bi mi neko na turbu stavio veca krilca! Kako ce se na motor to odraziti?!
 
Član
RE: turbo punjac

Vidio sam u Velesicima (Sarajevo) reklamu od neke firme za reparaciju turbina
 
Član
RE: turbo punjac

xzone je napisao(la):
ima li ko u sarajevu da radi turbo punjace ako ima moze li broj ili adresa gdje se nalazi
Ima sto kaze Edo u velesicima i negdje u kaknju neko radi tamo u brdima.
Ja sto sam cuo za njih, nisam im htio ostavit da je rade.
Uzmu je i nesto malo ispljeskare i to je to. Nisam htio nosit kod njih.
Btw neki su remontovali po 2-3 puta kod njih i nije valjalo, na kraju su kupovali nov turbo.
Btw, skidanje i montaza i to kosta!

Svoju sam nedavno slao za Uzice (Srbija) i zadovoljan sam, i to bas bas bas zadovoljan!
Kontao sam i polovnu kupovat, ali to je macak u vreci, nezna se bas kakava je dok se ne namontira.
Turbo servis iz Uzica naplacuje od 250 do 400 eura zavisno u kakvom je stanju turbo, tj jesul ostecen rotor, dobijes godinu dana garancije.
Imas ovdje kontakt broj: www.turboservis.co.yu


Imas i turbine iz kine, bila je radnja na stupu oko 400KM su prodavali i ubrzo su zatvorili.. zasto? veze nemam.
By the way, nisu se kvarile i slicno.

Mrva je napisao(la):
hmmm.. i ja bi bas volio znati nekoga tko radi turbo punjace.

Ustvari, sta mislite bil imao problema kad bi mi neko na turbu stavio veca krilca! Kako ce se na motor to odraziti?!
Pa nije nisu krilca isto sto i felga na autu :)
 
Član
RE: turbo punjac

Micky je napisao(la):
a suad hota , da odes kod njega i pitas

heh.. nemoj biti lud, da odem kod njega bilo bi "dobar dan" i 50-oba odmah. zezam se!!

Ma ne to, nego jel iko imao takvo ako ne onda slicno iskustvo.
 
Član
RE: turbo punjac

Provjereni turbo servis i jedini koji svi hvale je u Uzicu, zavisi od kvara, skontaj dal ti se uopste isplati reparirat, il otic u grude i kupit polovnu turbinu, kad kupujes polovno, fino na licu mjesta trazi neka ti je otvore da vidis u kakvom je stanju i gotovo.
 
Član
RE: turbo punjac

Ako hoces da remontujes turbo servis uzice provjereno najbolji, adresu imas gore popravljaju ljudi sve zivo a u kvalitet sam se i licno uvjerio
 
Član
RE: turbo punjac

Otvorio se neki svedski turbo servis kod aerodroma...
prodaju reprairane i orginal turbine, imaju cak i neke extreme turbo od 250 do 1500ks..if u wanna rock the streets;)
 
Član
RE: turbo punjac

numberone je napisao(la):
Otvorio se neki svedski turbo servis kod aerodroma...
prodaju reprairane i orginal turbine, imaju cak i neke extreme turbo od 250 do 1500ks..if u wanna rock the streets;)
imali ko kakav tel od njih ili veb adresu i sl jeli ko bio kod njih kakva je ponuda itd ovo me bas zanima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top