lock

lock

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh ovako doslo je na red da promijenim tablu u golfa 3...znaci jel iko mijenjo i od kojih auta moze i znate li kakvog majstopra da bi mi to mogao odraditi..hvala punoooo
 
Član
RE: mijenjanje instrument table

Mjenjanje table nije nea nauka ne sumljam da s emogu naci foto tutorijali a i sam probaj samo polako i metodicno
 
Član
RE: mijenjanje instrument table

nemam vremena sad da pokusavam nerviram se ako gdje zapne vise volim platiti nekom da mi to odradi..znaci treba mi majstor koji bi to mogao zamijeniti i od kojih auta tabla moze da nabavim..od kojeg auta bi najbolje izgledala
 
Član
RE: mijenjanje instrument table

xzone je napisao(la):
niko nista nezna

Plazmu... ili ti ga samo podlogu mijenjaj, radi raja i to... po svom ćeifu, ima ovdje momak to radi... potraži po forumu naći ćeš njegovu temu... eh sad ako hoćeš baš od drugog auta, onda tu ima posla oko elektronike vjerojatno da bih ti sve tačno pokazivalo...
 
Član
RE: mijenjanje instrument table

antrax je napisao(la):
xzone je napisao(la):
niko nista nezna

Plazmu... ili ti ga samo podlogu mijenjaj, radi raja i to... po svom ćeifu, ima ovdje momak to radi... potraži po forumu naći ćeš njegovu temu... eh sad ako hoćeš baš od drugog auta, onda tu ima posla oko elektronike vjerojatno da bih ti sve tačno pokazivalo...

imam sad fk plasmu ali hocu komplet tablu da mijenjam jer mi se nesvidja izgled table od trojke...vjerovatno ima posla oko elektronike i ostalih djida pa ako ima ko da bi mogo to odraditi i da mi kaze mozel tabla od pola ili audia a3 da stavim...
 
Član
RE: mijenjanje instrument table

xzone je napisao(la):
antrax je napisao(la):
xzone je napisao(la):
niko nista nezna

Plazmu... ili ti ga samo podlogu mijenjaj, radi raja i to... po svom ćeifu, ima ovdje momak to radi... potraži po forumu naći ćeš njegovu temu... eh sad ako hoćeš baš od drugog auta, onda tu ima posla oko elektronike vjerojatno da bih ti sve tačno pokazivalo...

imam sad fk plasmu ali hocu komplet tablu da mijenjam jer mi se nesvidja izgled table od trojke...vjerovatno ima posla oko elektronike i ostalih djida pa ako ima ko da bi mogo to odraditi i da mi kaze mozel tabla od pola ili audia a3 da stavim...

Ah to... može se promijenut, nije to frka... ko imalo poznaje te stvari može bez promlema posložit sve... ali struja je problem vjerojatno...

Valjda će se neko javit ko je bolje upućen u takve stvari... sretno ti drug u izvedbi radova ako se odlučiš na to ;)

pozz.
 
Član
RE: mijenjanje instrument table

hvala puno a odlucio sam znaci samo da mi se javi ko bi mi to mogao posloziti sve i da mi kaze od kojeg auta bi najbolje pasovala....
 
Član
RE: mijenjanje instrument table - bhtuning.com

Pa brate napisi sta ti treba, izrazi se fino, hoces li kokpit kompletan...armaturu ili samo instrumente... :icon_biggrin:
Ako mislis na instrumente, to ti je zesce budzenje i imas puno posla, za to ti treba vesta ruka i poznavanje same tehnologije pokazivaca. progooglaj malo oko te problematike. Nemas puno delova koji su zajednicki za sve VWove pa su "plug and play", ako si na to mislio...
Evo ja upravo radim konverziju na svom Polu, pripremam da ubacim kokpit i tapacire od novije serije, samo je kod mene daleko lakse jer nema puno krojenja, u sustini je isti auto, samo se razlikuje struja, grejanje i indikatori, a opet osvezava kompletan izgled....
 
Član
RE: mijenjanje instrument table - bhtuning.com

deez je napisao(la):
Pa brate napisi sta ti treba, izrazi se fino, hoces li kokpit kompletan...armaturu ili samo instrumente... :icon_biggrin:
Ako mislis na instrumente, to ti je zesce budzenje i imas puno posla, za to ti treba vesta ruka i poznavanje same tehnologije pokazivaca. progooglaj malo oko te problematike. Nemas puno delova koji su zajednicki za sve VWove pa su "plug and play", ako si na to mislio...
Evo ja upravo radim konverziju na svom Polu, pripremam da ubacim kokpit i tapacire od novije serije, samo je kod mene daleko lakse jer nema puno krojenja, u sustini je isti auto, samo se razlikuje struja, grejanje i indikatori, a opet osvezava kompletan izgled....

hocu znaci kompletan kokpit da izvadim kompletnu moju tablu i da ubacim iz drugog auta..eto sad malo jasnije
 
Član
RE: mijenjanje instrument table

Mozes staviti od golfa 4 nije problem ,dimnezije su priblizne, samo sat odes kod el. da ti to rijesi ,najbolje ti je kod Ismara u Buca potok.
 
Član
RE: mijenjanje instrument table

Jel skidao ko sa opel corse b tablu,
na golfu 2 mi nije bio problem.
Jel ima neki foto tutorijal?
 
Član
RE: mijenjanje instrument table

Evo ti link http://cgi.ebay.de/Audi-TT-Tacho-mit-Adapter-fuer-VW-Golf-3-VR6-16V-TOP_W0QQitemZ130333352933QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubehör?hash=item1e587923e5&_trksid=p3286.c0.m14

Ima da se kupi adapter i ne moras nista budziti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top