lock

lock

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jel ima ko u sarajevu da radi presvlacenje unutrasnjosti auta u eko kozu...znaci sve mi treba sjedista, tapacirunge, nebo itd...ako ko ima nek mi da broj ili kaze gdje se nalazi...unaprijed sam vam zahvalan
 
Putovanja.ba
Administrator
RE: unutrasnjost

U pazaricu rade samo sjedista koliko ja znam
 
Početnik
RE: unutrasnjost

061338616
lik radi i tapecirung koliko se sjecam...
pokusaj ga prozvati ako nebude to to il ako bude skup naci cu broj od jednog lika sa dobrinje koji bas dobro radi..ado se zove meni se cini.!
sretno
 
Član
RE: unutrasnjost

NEMOJ tog sa Dobrinje ni pod razno,Veki je upropastio sjedista,tako da sam te na vrijeme obavjestio
 
Super Moderator
RE: unutrasnjost

ja znam da ima jedan u visokom ne znam kako se zove jb ga al znam da je radio u Audi i BMW sjedista i tako to... ako ko zna o kome govorim nek ti da informacija...
 
Član
RE: unutrasnjost

Znam i ja jednog lika u Visokom Esmer se zove , lik radi drama , rodjak mi kod njega radio sjedishta !

Znam i ja jednog lika iz Visokog zove se Esmer , lik radi drama , kod njega rodjak radio auto u bijelu-bez kozu !
 
Član
RE: unutrasnjost

xzone je napisao(la):

znaci ovako danas sam isao u pazaric rade samo sjedista nerade ni tapacirunge ni nebo...esmera sam zvao frajer neradi nebo a tapacirunge bi mogo odraditi znaci imate li nekog da mi to sve odradi u kompletu i sjedista i tapacirunge i nebo....
 
Član
RE: unutrasnjost

Posalji PM momku sa foruma pod nickom Iceman,nek ti on kaze kako gdje i sta

pozz ;)
 
Početnik
RE: unutrasnjost

Chuza je napisao(la):
NEMOJ tog sa Dobrinje ni pod razno,Veki je upropastio sjedista,tako da sam te na vrijeme obavjestio

kako lik radi to neznam..samo znam da radi:)
a cuo sam za nekog lika na marin dvoru..kazu da razvaljuje. i radi sve
ali bas sve od neba pa nadalje..
pokusat cu saznati broj pa javim:)
 
Član
RE: unutrasnjost

samy je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
NEMOJ tog sa Dobrinje ni pod razno,Veki je upropastio sjedista,tako da sam te na vrijeme obavjestio

kako lik radi to neznam..samo znam da radi:)
a cuo sam za nekog lika na marin dvoru..kazu da razvaljuje. i radi sve
ali bas sve od neba pa nadalje..
pokusat cu saznati broj pa javim:)

eh to mi treba hajd ako ikako mognes saznati broj....hvala vam svima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top