LLumar Simulator

LLumar Simulator

Član
deyo svaka cast ;)

odlicno si ovo uradio, nego volvo onaj ti ima neku gresku, neke sjene, popravi to
i ubaci makar golfa 2 :lol:
 
Član
Nekako mi nije realno, mozda zbog ovog sunca, na 30% se nista ne primecuje, a na 95% ispada prozirno po malo, a ne bi se videlo bas nista...
 
Član
Ovde prakticno gledas kroz dvije folije od 95% i nema sanse da bi se vidjelo ista kroz to al dobro neznam ja :icon_smile:
 
Član
a8d9d2d3e50d98d0dd74ae42e17bfa94.jpg


Folije su 95%, i vidjelo bi se da je sunce iza, naravno u real life ima i refleksija pa se zato ne vidi ;)
 
Član
ja bih rekao da je na ovoj zadnjoj slici skroz desno prije 4% nego 5.
Cinican sam naravno, simulator je ovo i odlican je,ostalo su dlake u jajetu,hehe.
 
Član
Tu je između 95 i 96 ;)

Što se tiče 30%, tu je na oko stvarno kao da nema, ali opet ta folija štiti od UV zračenja i smanjuje blještavilo bez obzira što ne zatamnjuje, takođe može biti i zaštitna (protiv provalna).
 
Član
Ja cu definitivno morati zbog koze to da odradim pre leta... Deyo koja je okvirna cena za sva stakla i vrh soferke?
 
Član
~250KM (130e) za sva, osim prednje. Odbijanje je od 30 do 45% toplote za tu seriju. Samo da znaš da tamnija manje odbija toplote, jer crna boja 2x više upija sunca od bijele ;)
 
Član
I bre deyo za te pare cu da uradim stiropor, mrezicu i fasadu pa da vidis kako izoluje :D Salim se, krece stekanje inace cu letos da se lepim za sedista :/
 
Top