ljuljanje auta

ljuljanje auta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
prodao alu felge i stavio celicare,sve bilo uredu 2 dana i sad mi odjednom kad skrecem auto se nekako imam osjecaj zaljulja..krenem po ravnici i namjerno motam volan lijevo-desno i bas mi se auto nenormalno ljulja:icon_confused: u cemu je problem?
 
Član
kakvi su ti amortizeri:icon_confused:
pritisni koliko mozes na jednom tocku i pusti,mora se brzo smirit ako su dobri
 
Član
arminnn je napisao(la):
ma poslje 15-ki na 14-ke pa dok ti se vrati osjecaj. valjda je to to

mozda je i do guma:icon_confused: kad sam vozio covjeku felge na celicarama mi bile zimske,sutradan stavim ljetne naprijed nazad ostavim zimske i to mi se pojavilo..mozda su mi ove ljetne sjebane:icon_confused: mada cisto sumnjam da je do guma vise mi se cini do neceg drugog al et pokusat cemo odgonetnuti problem..
 
Član
Ne vjerujem da je do amortizera ako su se normalno ponašali i prije par dana sa drugim felgama,jesu li ti napumpane gume koliko treba,lupam :D
 
Član
Pa mislim da je to normalna pojava :icon_smile:

Alu felge su ti veće 15-16 cola sa nižim profilom guma, a čeličare su manje za 1-2 cola a profil gume znatno veći, i čim je profil gume veći jasno je da se više savija i ljulja,

Jesi to odustao od alu felgi ?
 
Član
optika tockova mozda nije okej,meni se jednom to desavalo na dzipu,optika bila ko k i neravnomjerno gume napuhane
 
Član
edoze je napisao(la):
kakvi su ti amortizeri:icon_confused:
pritisni koliko mozes na jednom tocku i pusti,mora se brzo smirit ako su dobri

ne mora nuzno biti, meni ne mozes pritisnut auto nikako, ja imam 110 kila i kad se naslonim svom tezinom na blatobran odradi jedno pola centa, dok je po krivinama fuj jer su amortizeri na 50%, jedva sam tehnicki prosao ;)
 
Član
moze bit do spure...pogledaj i to...meni se znalo desit da zaljulja i kad jako zakocim...samo idi nekom da ti podesi, i ne bi trebo imat problema...
 
Član
auto sam majstoru odvukao da mi sve zivo pregleda i sto nevelja promjeni,odavno mi se opet pocelo cuti lupkanje nazad valjda opet ti seleni i rekao sam mu da mi i to pogleda i promjeni..jedva cekam da zavrsi pa da odem po auto.... a od felgi sam naravno odustao nezelim vise da se *ebajem,svakako bas puno prelazim kilometara s autom pa mi nisu potrebne, ako nekad nalete opet slicne onim Smidth VN line samo naprijed 7.5 nazad 9jota uzet cu drugacije nikako...;)
hvala vam na pokusaju da mi pomognete,vicemo sta ce majstor uraditi;) pa javim usput;)
 
Super Moderator
a elmire to si ti... ja gledam ko je ovo nepoznat mi avatar a nisam gledo ime :lol:
a jbg dobre su ti felge bile... kupi neke normalne alu felge ne moraju imat falc... ljepse auto puno :D
 
Član
Pa ocito je do guma, ak si imao neke niskoprofilne gume, sad stavio visok profil (i jos ak su zimske kojim slucajem), auto ce ti se dosta drugacije ponasati, zbog savijanja bokova gume...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top