ljudi izvinite :P

ljudi izvinite :P

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh ovako, ljudi nadam se da nisam pogrijesio mjesto na kojem cu ovo napisat biggrin.gif
zanima me dali ja mogu ugraditi xenon kit na vectru c, mislim znam da mogu ali me zanima dali cu imati neke posljedice, dali je to moguce ugraditi kada u faru ima ono mislim da se zove socivo...
Hoce se i dalje poslije ugradnje xenona paliti svjetlo automatski i hoce li board komputeru smetati to, mislim hoce li javljati kada pregori sijalica...
H7 su sijalice kod mene

konto sam staviti 6000K i nadam se da nece biti previse plavo s tim da imam sociva...
 
Mozda i imas xenon orginal,i ja sam mislio da nemam pa sam imaoo vec ugraden..i uzeo sijalice d2s od 6000K i sad je ok...bas lijepo bljesti..
 
a ako su obicne onda neznamm....u mene je odmah bilo sve..i neki su govorili nema xenona tu..a ustvari je biloo..samo sto ja tad nisam imao blage od toga..prvi put se susretao..pitaj Ede on ti prodaje xenon..bolje ce ti objasniti;)
 
Član
Kao sto ti rekose, 6000k i neces smetat drugima nit ces ti imati problema. Najlaksi nacin da provjeris imas li xenon fabricki je da izvadis sijalicu, pa na netu usporedis sa H7 obicnom. Pozz i sretno ;)
 
Član
i ja imam istu vectru, kad sam se raspitivao rekli su da nema problema sa njima... 6000k sam imao na astri 2 godine, najbolja nijansa
 
Član
Da i ja razmisljam isto o 6000K posto mi ne djeluju plave puno, a nisam znao da se sa 8000K slabo vidi po kisi :icon_confused:
 
Član
6000 najbolje, to ti je ona neka bijela svjetlost...na socivo i treba da ide xenon, jer kad nije socivo, previse bljesti, i zasljepljujes ljude iz suprotnog smjera...eto ostalo su ti rekli, nece bi nikakvih problema...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top