Ljetovanje u hrvatskoj / prelazak granice bih građana u HR

Ljetovanje u hrvatskoj / prelazak granice bih građana u HR

CoL3 je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
Hajde ako neko ima više informacija o ovom graničnom prelazu, neka napiše. Dakle gdje se skrene, izađe i slično, kao i također ima li gužvi i kakav je put od Mostara do Ljubuškog?

ja uvijek idem Mostar-Ljubuski pa na granicni prijelaz Orah,ne Crveni Grm, put ti je dobar, ja idem na profilu 40 bez problema:D jedino ako ides dalje prema Makarskoj put se radi od Vrgorca prema Makarskoj pa ima na dosta mjesta izrezan put, al nisu jame da se nemoze preci,samo lagano...
sto se tice to je po meni najbolji granicni prijelaz,najmanje peglaju, barem od Mostara pa do mora

zavisi na koliko jota je profil 40:lol::lol:;)
Salim se...u pravu si,jedan od boljih granicnih prelaze;)
 
Član
evo sad dosao iz budve, vracao sam se na focu, nije put toliko los , ima onih 14 kiloetara katastrofalnog puta , niposto vozit na niskoprofilnim gumama i spustenim autom, a kad sam dolazio vozio sam na mostar trebinje , bila je dionica puta oko 40 km , negdje oko trebinja, takodje put los, ispucao, isjecen itd...

tako da ako vozite normalno auto , normalno natovaren slobodno idite na focu ;)
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
evo sad dosao iz budve, vracao sam se na focu, nije put toliko los , ima onih 14 kiloetara katastrofalnog puta , niposto vozit na niskoprofilnim gumama i spustenim autom...
Kako mislis katastrofalan, zato sto je uzak, ima kamenja izrezan itd..
Planiram za koji dan ici sa Ibizom pa da znam OTPRILIKE sta me ceka a spustena je...
a gume su 195 45 na 9j

svaki savjet dobrodosao ( sad nemojte odmah idi na trebinje :D )
 
Član
Znaš li ti u koju si državu išao? :lol: Kakve veze ima ljetovanje u Hrvatskoj sa Budvom? :icon_question:


Što se tiče teme, prelazak u HR ide bez problema, nikakvih zezancija nema.
 
BHT Ovisnik
ma kakvi problemi sta vam je,isto sve,nikakve promjene, neki dan sam iz njemacke preko RH prosvercao pola gepekta nekog pribora vrijednog koju milju,kakvi problemi, a danas sam bez problema i prevezao neku kanađanku oni sto putuju svijetom sto stopaju:D novo u svemu ovome je samo ime EU:icon_biggrin:
 
Član
guster je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
evo sad dosao iz budve, vracao sam se na focu, nije put toliko los , ima onih 14 kiloetara katastrofalnog puta , niposto vozit na niskoprofilnim gumama i spustenim autom...
Kako mislis katastrofalan, zato sto je uzak, ima kamenja izrezan itd..
Planiram za koji dan ici sa Ibizom pa da znam OTPRILIKE sta me ceka a spustena je...
a gume su 195 45 na 9j

svaki savjet dobrodosao ( sad nemojte odmah idi na trebinje :D )

uzak put, nenajavljene krivine , nikakvog znaka nema kad odjednom krivina pod 180 stepeni, s jedne strane provalija od 100 metara, a s druge kanal od jednog metra, put je 4 metra širok, pa zamisli sad kad ti naidje autobus u susret a ima ih :D

al zato tamo kod trebinja negdje je bila dionica puta oko 40 km, isto los put za mene , ispucao asfalt, sve sto sporije vozis više hlupa
 
Top