Ljepljenje neba

Ljepljenje neba

Član
Pozz ljudi, treba mi jedna hitna informacija...

Gdje u Sarajevu ili tko u Sarajevu se bavi tapaciranjem neba?
Ili neki drugi način da se zalijepi to nebo jer je skoro kompletno odljepljeno...
U pitanju je Audi A200
 
Član
Javi mi se na telefon broj je 061-814-951 ;) da pogledam u kakvom je stanju,pa onda da se dogovorimo za cijenu ;)
 

LaX

Član
Nasao sam na youtube zanimljiv clip o ljepljenju neba
http://www.youtube.com/watch?v=-MmT72NDtTs
Na njemu se moze vidjeti i materijal koji se koristi (sa jedne strane ima spuzvu)
Da li je neko vidio gdje se ima kupiti takvog materijala ili kako se zove materijal ... za lakse trazenje po trgovinama.
 
Član
ja sam radio tapaciranje neba na svom passatu 3 sa eko kozom i patex lepilom otpprnim na toplotu i extra je ispalo!!!
 
Član
Radio ja sebi sa tim platnom oblozenim spuzvicom i OK je ispalo za prvi put :)

Malo je zaj*anije ako je auto sa siberom. Inace bez sibera ide bez ikakvih problema.
 
Član
ja sam sebi radio kompletnu unutrasnjost.nebo sam presvuko eko kozom materijal me je doso oko 40 km.ljepio sam neostikom prvo sam ljepio sredinu pa tek onda strtane.mazo sam i krov i ekokozu ljepilom pa sam pustio da se osusi 10 min pa onda ljepio.a prije svega sam ocistio krovo.ispalo je exstra
 
BHT Ovisnik
ja trebam ljepiti nebo,ako materijala moze biti dovoljno 50km s eko kozom to nije mnogo uopce,ili vec i da postojece nebo zalijepim,jel zeznuto to raditi da radim sam,ako je da odvezem nekom majstoru pa da vec postojece originalno nebo zalijepi,jel kolko novca to
 
Član
meni nije bilo tesko pomogo mi drug da ga izvadim iz auta jest da je malo puko al sam to zaljepio.neznam kod tebe su 2 vrata pa jel teze izvadit. ostalo nije mi bilo tesko samo sam malo ocistio i ljepio prvo sredinu pa tek posle lepio sastrane i visak osjeko.eko koza me je dosla oko 40 iu ljepilo oko 10 km.
 
Početnik
meni momak iz visokog odradio sve za 60 km...presvukao nebo u crno platno, i siber, i postavio sve nazad...ako hoces, posaljem ti broj ;)
 
Top