LIVE for SPEED

LIVE for SPEED

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
hehe ja igram odavno ima li jos neko d bi igrao ili vec igra.Vozio sam sa tastaturom 1.35.67 sad ne mogu jer nemam dobar setup jedva 1.38
ima li ko da vozi na tastaturi i da mi dadne setup i podesavanje onih opcija skretanja i to.........
 
khm, khm, obavjestenja!
kupio sam licencu za Live for Speed S2
do sada je vec izasao patch Z
mogu samo reci da sam presretan i da konacno mogu da se utrkujem online sa bilo kojim autom dok god mi srce zeli.
 
Deyo je napisao(la):
Buy LFS S2 license (unlock S1 & S2 level content) £ 24 (3oe)

Izgleda da vrijedi čim si ti presretan :)
Možeš li mi objasniti kako da "skinem" igru, jel može download, ili da kupim CD/DVD.
Za online treba licenca? :)

ovako;
simulator (igra mi previse blago za ovo cudo) se moze skinuti sa www.lfs.net stranice. u biti skidas demo tezine 110MB. to je u stvari zakljucana puna verzija tako da nema sta vise da se skida u tom pogledu. licencu ti mogu zbaviti ja za 60KM (stvarna cijena) i sa njom otkljucajes citav simulator. kao demo mozes koristiti tri vozila i dvije staze sto povremeno dosadi. inace na ovom simulatoru se uz force feedback volan moze cak osjetiti i "torque steer". toliko su detaljno obradili simulaciju.
sta te jos zanima? :)
 
Član
ja sam radio 1:13:xx sa formulom, u demo verziji naravno, onda sam zajebo setup a neće nitko poslat neki dobar pa...
a inače, volan ovaj koristim isti kao ova ekipa: http://www.camspace.com/
fali mu samo force feedback i gumbi za šaltanje pa vozim automatic :)
 
heh, kod mene volan sa dvije pedale pa sam cak i kvacilo stavio na dugme! :) sad kad saltam prvo kvacilo na dugme stisnem i pustim gas pa usaltam pa pustim dugme kvacila i dam gas.. izheba se ziv!!! :) ali treba ta realnost! oznojim se dok vozim :)
 
Član
bio bi san snova imat onaj komplet, ručni mjenjač, ručna, 3 pedale i realističan volan.. od toga se nebi odvajao
 
Član
Hhehe Logitech G25 nekih 350 KM a u americi 250 Dolara,pa eto bilo bi fino ga imati ali kad se nema nema se!!!!
 
Član
Logitech G25, LFS, sportsko sjedalo i ogromna plazma bi vjerojatno bilo najbliže doživljaju vožnje a da nisi u autu, probao sam u ve-milu, al nije bio taj volan, jebeno, pogotovo zbog sjedala :)
 
evo malo sto sam sebe snimio sa LX6. skin je moje djelo kao i setup posebno pravljen za ovakvog izmotavanja..

http://www.youtube.com/watch?v=jsXVRDZED4s
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top