Linije na autu

Linije na autu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav ...
Htio bih uraditi dvije linije na autu kao kod viper-a :) Eh sad neznam kako to ide...Nebih da farbam to jer će se to brzo isfurat i onda bih da skinem...Jel ima način da to uradim bez farbanja i šta mi sve treba za to (tačni nazivi ako je moguće)

Hvala unaprijed.

dodge-viper-srt10-coupe.jpg
 
Član
kod firmopisca vidis da ti folijom samoljepljivom to uradi... jbg al to ti je davno profuran fazon mislim da ces fulat s time al hajj svako ima svoje misljenje i svoj ukus.... :) znaci da vidis tamo di oslikavaju auta kombije itd da ti odrade to profesionalno :) pozz
 
Član
e hvala puno potrazit cu to :) (Pike_gti : Znam da je isfurano ... Svi su ga isfurali al' ja nisam jbg tako da moram i ja malo pa cu skinuti)
 
Član
aRko je napisao(la):
e hvala puno potrazit cu to :) (Pike_gti : Znam da je isfurano ... Svi su ga isfurali al' ja nisam jbg tako da moram i ja malo pa cu skinuti)

stim da to jako lijepo izgleda na coupe-u... potrazi ima lik Calimero na forumu crnog sa zutim linijama... neznam jbg probaj ak ti se svidi ostavis ak ne ogulis... halalis pare i zdravo :)
 
Ej...samo ti te linije plesni po autu ako ti se sviđa. I meni u tim linijama
ima nešto a onda daj slike da vidimo kako je ispalo ;)
 
Član
pogledaj si u garazi moj autek... ja sam lakirao linije ali moze se i naljepnicama radit pa ispadne jeftinije i kasnije ih je lakse skinut...
 
Član
evo ti link:

http://www.hyundaicoupe.info/gallery/index.html?menu=m_gal_1996&page=hc1996_p_1

imas dvije verzije pod hyundai tiburon special...
 
Član
Nisam spreman da sam sebi postavljam ... Nisam bas neki precizan covjek :) Tako da sam danas našao i dogovorio s čovjekom u tešnju da mi uradi ... Al sad moram vidjet kad ću u tešanj ...
 
Član
samo pazi da ti to covjek profesionalno uradi nemoj da ti linije sveraju po autu :) sretno u projektu...
 
ja planiram jednu debelu i jednu tanku na suvozacevoj strani....
Sad mi izgleda simpaticno, ali kad uradim vjerovatno ce mi biti odvratno...... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top