Limarske i lakirerske usluge u Tuzli

Limarske i lakirerske usluge u Tuzli

Član
Ko u Tuzli radi povoljno i kvalitetno, u pitanju je par ogrebotina i malo udubljenje.
 
Administrator
Ago radio na octaviji oba blatobrana, prednju i zadnju karambolku. Jedan blatobran je peglao, a ostalo samo prelakirao... Ispeglao je kao da nikad nije udaran. A za sve to uzeo oko 200-250 KM sa njegovim materijalom :)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Ago radio na octaviji oba blatobrana, prednju i zadnju karambolku. Jedan blatobran je peglao, a ostalo samo prelakirao... Ispeglao je kao da nikad nije udaran. A za sve to uzeo oko 200-250 KM sa njegovim materijalom :)
Meni jedan lik trazi 220 da ispravi jedno malo ulubljenje na vratima i da prelakira nanovo...
Haj mi na pm posalji broj od Age, i de mi reci gdje je on?
 
Član
a dje nes znat agu :p , putem pored doma za nezbrinutu djecu S.a. auto tuzla :) kucaj na google pa ces vidjeti :)
 
Član
adams je napisao(la):
a dje nes znat agu :p , putem pored doma za nezbrinutu djecu S.a. auto tuzla :) kucaj na google pa ces vidjeti :)
Cuo sam ja za njega, ali nikad mi nije trebao, zato i nemam pojma gdje je :D:D:D:D:D:D

A i ja uzeo trazit isto kao da cu ja platit, nego zao mi covjeka pa mislio sam da mu olaksam malo...
 
Član
jusuf je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
Ago radio na octaviji oba blatobrana, prednju i zadnju karambolku. Jedan blatobran je peglao, a ostalo samo prelakirao... Ispeglao je kao da nikad nije udaran. A za sve to uzeo oko 200-250 KM sa njegovim materijalom :)
Meni jedan lik trazi 220 da ispravi jedno malo ulubljenje na vratima i da prelakira nanovo...
Haj mi na pm posalji broj od Age, i de mi reci gdje je on?

Mislim da to i nije toliko puno, i ja sam toliko platio na 206-ici dok sam je imao, posebno limaru 30 da ispravi isto malo udubljenje, i onda mi je za 200 maraka momak ofarbao komplet zadnja vrata i malo pored vrata prema nazad. Čak sam i ovdje postavljao temu da li je to puno, i čak su mi pisali da je to ekstra povoljno.
 
Član
I meni je na prvu bilo puno, ali tako je kako je, uostalom ne placam ja nego taj koji je ogrebao, ja sam samo htio da izadjem u susret da vidim da li ima negdje povoljnije...meni je najbitnije da se to uradi kako treba a on sledeci put nek malo bolje pazi...
 
Član
jusuf je napisao(la):
I meni je na prvu bilo puno, ali tako je kako je, uostalom ne placam ja nego taj koji je ogrebao, ja sam samo htio da izadjem u susret da vidim da li ima negdje povoljnije...meni je najbitnije da se to uradi kako treba a on sledeci put nek malo bolje pazi...

ovaj radi kvalitetno, a ima majstzora po garazama za manje para al kvalitett upitan :)jer nemaju sve uslove za lakiranje :)
 
Član
Znam ja da ima njih i za 50 sto bi uradili, ali j... to, necu to da radim, nego nek kosta 220, ali ce da se uradi kako treba...
 
Top