Limar i lakirer?

Limar i lakirer?

Član
pozdrav raja.:D
zanima me da li neko od vas zna koliko bi me od prilike izaslo da mi neko uradi komplet limariju i lakiranje. rijec je o kadett c (stanje jako lose). trebalo bi puno sjeci,variti itd. samo da mi od prilike kazete neke cifre, da vidim koliko mi je to isplativo i koliko cu morati da rintam kako bi skupio kash. :icon_confused:
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
dok se ne vidi stanje ne moze ti niko reci, od 1000KM pa na vise, da se kvalitetno odradi ;)

razumijem ja to, sto je naravno i logicno, nece niko lupnuti cijenu. ali hvala svakako na gruboj procijeni. imal' jos neko svoje misljenje?
pozz.

a evo primjera o kakvom je stanju rijec:
http://pokit.etf.ba/get/?0d61ca70b7d76d242bd14dd7a65dd80b.png

znaci tu je to negdje.
 
Član
siguran sam da ce to uzeti da radi samo neko ko nema inace posla, svaki majstor kojem posao ide tesko da ce uzeti da radi ovako nesto, bilo kako bilo trebat ce ti puno puno para, ali najljepse je kad poslije toga pogledas kakvo je auto prije bilo, a kakvo je poslije tretmana:cool::cool:
 
Član
sta ja znam, ako bi ostalo tu negdje oko 1500KM bilo bi podnosivo.
armine o tome ti pricam :cool:

a zna li neko od vas kako se krecu cijene boja? (koja je skuplja, koja jeftinija itd.)
 
Član
Za 1500KM ti ovo može uraditi neki "majstor" koji nema posla i suviše slobodnog vremena, a zašto ima vremena, sigurno zato što je "majstor". Pravi majstor ovo ne bi smio raditi ispod 2.5-3k KM.
 
Član
moze se ovo uraditi za milju i po, al naravno da nije u komori, znaci neka garaza, a bgm jaci majstor i ugledan neradi ovo bez 2000km, mislim u komori, a imas i po gradu zescih majstora koji uzimaju ovakve projekte al su cjene malo povece cca nekih 3 milje....

ps znam ja jednog mozda bi uradio i po nizoj cijeni nalazi se u otesu s lijeve strane autoputa, u blizini riverina radi jeftino,
rad mu je onako, nije bas nesto...
imas nuriju na ilidzi pored kruznog i on radi u garazi, nije puno skup... a mogu ja vidjeti sa jaranovim starim, koliko bi uzeo posaljem mu sliku...ovaj majstor je u osijeku, et javi
 
Član
valja, valja...uzimam sve prijedloge na razmatranje. jos cu pogledati kod par ljudi ovdje u svojoj mahali sta oni kazu pa cu odluciti.
ali sam i dalje otvoren za vase sugestije.
pozz.
 
Početnik
Ae mi daj sliku koju auta da odnesem rodjaku.

Radi u garazi , ali momak radi perfektno znaci bez greske , zatvorena garaza ventilator , sve ocisceno perfektno , i ima svog limara , znaci to rade zajedno pa dijele pare , mada bi moram mozda da cekas nekih 15-20 dana da dodjes na red , ali sto se limara tice mislim da neki sa foruma mogu potvrditi kvalitet "Braneta Jevtovica", a lakirera takodje ako ne mogu ti ja potvrditi da ce biti bez greske 100% mozes doci i vidjeti momka kako radi ako te bas int. . ;)
 
Član
G2_1.6B je napisao(la):
Ae mi daj sliku koju auta da odnesem rodjaku.

Radi u garazi , ali momak radi perfektno znaci bez greske , zatvorena garaza ventilator , sve ocisceno perfektno , i ima svog limara , znaci to rade zajedno pa dijele pare , mada bi moram mozda da cekas nekih 15-20 dana da dodjes na red , ali sto se limara tice mislim da neki sa foruma mogu potvrditi kvalitet "Braneta Jevtovica", a lakirera takodje ako ne mogu ti ja potvrditi da ce biti bez greske 100% mozes doci i vidjeti momka kako radi ako te bas int. . ;)


Pojekat je trenutno zaledjen. Ali cim budem u mogucnosti da krenem sa radovima, javit cu se.
pozz i hvala na ponudi.
 
Član
Evo napokon sam uzeo auto. Kadett c 78. godiste. Relativno je dobro ocuvan. Objavit cu koju sliku ovih dana pa da skontamo nesto. Nadam se da su ove ponude aktuelne. Pozz.
 
Top