Lijepilo za Enterjer Auta

Lijepilo za Enterjer Auta

Ovako koje lijepilo koristit za lijepljenje koze u enterjeru automobila,da se ne odlijepi na jakim temperaturama.
 
Ajde nadam se da cete me razumit,jer stvarno mnogo tema je nabacano malo i bezveze a i korisni.Napisite ako sta znate i neka Gazda brise temu.Jos jednom moje veliko izvinjenje :icon_sad:
 
Član
Sintelan ili neostik, imas takodje i ljepilo u bocama (neznam kako se zove). O tome koje je kvalitetnije nebi jer iskustva ljudi koji su radili slican posao je razlicito i vjerovatno ce ti svaki drugi covjek reci razlicito. Ja da sam an tvom mjesu ja bi sa neostikom pokusao ;)

http://www.bhtuning.com/eko-koza-ili-platno-t-59023.html
http://www.bhtuning.com/alcantara-brusena-koza-i-sl-t-61459.html
 
Član
ja sam koristio na jetti za unutrasnjost neostik ljepio tapacirunge i krov drzi vec 2 godine;)
 
Posto u mercedesu sve se lako skida i lako i vraca a znam sve skinut,nema neki mudrolija oko presvlacenja 70% stvari bi mogao sam presvuci tako da bi umanjio cjenu presvlacenja kod nekog ko to radi.al damije da to uradim ko covjek a ne zalijepim pa moram tubu lijepila nosat sa sobom i stalno gledat gdje se odvoilo pa mazat.NEZNA MOZDA NEKO IME ONIH VRUCI LIJEPILA STO SE FENOM RADE,ONA KAO STO OBUCARI KORISTE.NJIH SAM PITAO NESTO SU TAJNOVITI KAO DA CU SE OBOGATIT AKO MI KAZU standarno kod nas :icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
imas u bolje opremljenim radnjama i ljepilo u spreju pa ti je puno lakse raditi,mada je to malo teze naci,ali je to extra stvar
 
ma ajd ljudi ga u kesu stavljaju pa udisu,mogu i ja izdrzat par dana malo nasmijan odat :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Upravo sinoć završen krovni tapacirung, štokovi i sitnice u BMW E36, naravno, NEOSTIK. Rezultat, kao iz fabrike.:cool:
 
neka neka svaka ti dala,vode iz bokala sad cu i ja jos malo nasmijan odat cekam samo pare pa valja ic kupit materijal.Imal ljudi kupit skaja igdje da nije ona bio koza.Znaci pricamo o skaju materijalu koi se nekada stavljao u stara auta ko moj.Sto kazu nasi nije koza al al ma isto koza :lol::lol::lol:
 
Top