lifteri pitanje

lifteri pitanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dakle kupljeni su lifteri za haubu golf 2 lijevi i desni su isto postavljeni kako je i na slici naslikano e sad postoji jedan problem kad se auto gleda s prijeda lijevi fino leži ispod haube a desni diže haubu u zrak u čemu je tu problem dali neko zna probo sam sve ali neide
 
Član
mozda ti nije fino legao na onu kuglicu. probaj ponovo ga postaviti i onaj mali osigurac obavezno provuci
 

IGY

Član
da nije usinut hihi
sala
pokusaj ovo sto ti je Emir rekao
ili malo ustimaj haubu da se fino zatvori
 
evo večeras samo probali na dva golfa na mom i na drugom golfu na oba se isto dešava stvarno nam nije jasno do čega je moj jest udaran dva puta ali od ovog momka nije a nebi nam isto pokazivalo uglavnom kad se poklopi desna strana itađe van blatobrana prema gore baš koda je jedan lifter deblji od drugog haha nema veze ima kanta za smeće šta je tu je
 
Početnik
ako je isto na oba zna se da je do liftera, i nemoj u smece bacati ba.... a sekundarne sirovine :)
 
Član
Zamjeni liftere lijevi za desni pa vidi hoce li dizat haubu na drugoj strani...ako bude dizao znaci da je to liftera..u tom slucaju pokusaj mu namazat stabljiku sa onom crvenom mascu...
 
da upravo tu stranu izdiže koju si spomenuo a evo jutros smo vidili isti problem na golfu 3 i na jednom koradu dakle takva je serija liftera da nisu ok urađeni pa ću ostavit samo onu stranu koja fino leži ovu ću izbacit jer može jedan da drži bez problema ako nenađem neko drugo rješenje kažu treba spuštat blatobran prema dole a to je već poso
 

IGY

Član
a da ga zakacis sa strane na blatobranu
napravis kao neki nosac sa vrha i upustis malo dole
 
Član
i kolegi na dvojci je tako on ce ih izvaditi, a izvadi ih i ti sta ce ti vozis vw pa ti ni netrebaju jer mi nemamo potrebu svaki dan otvarati haubu kao neki;)
 
heh drago mi je da nisam jedini koji ima taj problem evo danas ako ne i 10 auta sa istim problemom kod liftera uglavnom idem na opciju jednog i rješena stvar jedan drži bez problema a šipke neka za svaki slučaj da nebi nekad bilo po glavi lifteri su više šminka
 
Član
kec je napisao(la):
i kolegi na dvojci je tako on ce ih izvaditi, a izvadi ih i ti sta ce ti vozis vw pa ti ni netrebaju jer mi nemamo potrebu svaki dan otvarati haubu kao neki;)



sta sinke na duji R32

njemu viri van 2-3 cm mozda da se 3.2 masila bolje ladi:lol:

evo i jedna finaaaaa slikica ovo moram stavit sori za OT

[attachment=9779]
 
e kad nije on uspio da upaše neće niko golf je urađen full full baš sve od a do ž vjerovatno bi i on uštimao da može evo slika i kod njega strši malo hauba gore kod njega je extra kod mene se baš vidi mislim vidi se i kod njega ali manje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top