lifan lf125-30 - iskustva

lifan lf125-30 - iskustva

Član
radi se o sledecem motoru, http://www.pik.ba/artikal/1622471/motor-lifan/

zanimaju me iskustva s njim, posto sam cuo samo jedno do sad, i nije bas ohrabrujuce :) pa da vidim sta cu i kako, planirao sam ga uzeti u zamjenu za svoj piaggio free
 
Član
okani se tih kinezera ako ti je taj stari u malo losijem stanju radije ulozi u generalku masine i lakiranje plastika i miran. To je sve china shit
 
Član
stari je malo izgreban sa strane, imao saobracajku nedavno, al sve ostalo je u top stanju, masina, kocnice, i ostalo. A cuo sam za taj lifan da je smece, blokiraju tockovi, malo malo neki kvar pa reko da vidim sta kako
 
Član
bilo koji brand name je bolji od i jednog novopecenog brand name kineza korejanca il turcina :) da li to bio lifan, kaknuni, keway i slicno :)
 
Član
Bracuka ja sam imao Hexagona 97 godina 150ccm i motor peri deri
kani se lifana ako neces da te glava zaboli
 
Član
nemora znacit da ovaj motor nevalja moj je drug imao istog ovakvog novog ga kupio voza ga i dan danas nikakvih problema sa njim pali dobro vozi i malo trosi samo ima manu a to je da su tim motorima inace gume i felge lose znaci ako ga uzmes odma mu druge gume i felge nabaci jer vecina zamjenskih guma odgovara na ovaj motor :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
Moj kolega isto tako ima ovaj motor ,kupio ga novog i super ga sluzi , stavio mu neki auspuh, airbrush , motoric onako lijep ...
 
Lifan ti je macak u vreci,moze biti dobar, a moze biti i smece...nikad ne znas!Preporucio bi ti da trazis sta drugo! Imam Lifan skuter, dobro me sluzi, ne kvari se nista...ali prijatelj ima isti kao i ja, i stalno je na servisu, sve kvar za kvarom!:icon_confused:
 
Top