Lifan Lf 50QT 8D by Taaky

Lifan Lf 50QT 8D by Taaky

Član
nadam se ...ja bi to ugradio odma danas..al nije motor kod mene..msm nije daleko .500m od kuce..kod tetke..al oni nemaju alata..pa nemam s cim ugradit..
 
Član
vjeruj ..da bi je sad iso nabacivat..prvo cu skontat kako to uradit..i onda ponjet sve sto mi treba..i ic stavljat
 
Član
nema frke drug..ako gdje zapne javljam ti se ..ja jedva cekam da je postavim..vjerovatno cu sutra otic vidit kako sta..izmjerit..i onda preksutra stavit je
 
Član
Evo ga danas sam postavio neonku..bjela je..i stala ja tamam ispod ..namucio sam se pravo..jer kod rodice nema alata ..a garaza velka..dala dushu za radove ..rupe sam busio tako sto sam uzeo onaj spicasti saraf..i nabijo onim makazama za travu..:lol::lol: nije bilo drugog rjesenja..pa sam izgubio sat vremena,,sto sam skido onu plastiku...konto da cu lakse stavit..al nisam mogo doc do jednog sarafa..moro pola prednji plastika skinut..tako da sam lezo 2 sata pod motorom..i napokon sam je stavio..jos da je bio neki muskarac da malo pomogne a ne rodica..koja nezna ni cuvat kako bog zapojveda:lol: al et....jos mi je sutra ostalo da fino provuc kablove..da se nevide..i sakrijem prekidac








 
Član
Moras tamo na osiguracu izolirat one zice nesmiju se dodirivat one, to pod hitno uradi prije nego je iduci put upalis jer ce ti pregorit, i mislim da ti je ova previse dole, al nema veze, samo pazi na trotuare i na leze ce da ne zapnes negdje ;)
 
Član
vise je nisam mogo psotavit..mislio sam ravno stavit..al mi onda bude blizu ispusne grane ... tako da ce ova ostat...jos ako nadjem onu malu kao u tebe..tu cu stavit..a stari ce sebi ovu u auto..kad mu zatreba..(nebirini ence ispod auta..) ..vise mi nema veranja svugdje..sad moram pazit.. a meni se svidja ova pravo..
 
Član
Evo ga danas je zavrseno sve sa neonkom..sve sam zice fino poslozio da se nevide...bilo je dosta posla..gurema prava je bila..da zice fino provucem morao sam pola motora rastavit..skino sam cic ..gepek..dole plastike oko akumulatora..i neku plastiku ipod cica..pa sam tu plastiku moram na jednom mjestu ..malo zagrijavat..da mogu provuc prekidac..al konacni rezultat je fenomenalan..nije mi zao ni trunke potrosenog vremena..odma sam ga morao izvuc uslikat i provozat malo..









 
Član
NIe lose, mada mislim da je prenisko postavljena, nek se sa srecom da ne otpadne gdje ko ona moja :lol: :cool:
 
Član
kad je debela neonka..nisam naso manju..a nigdje je vise nisam mogo postavit..a ako joj je sudjeno da ce otpast otpast ce sta cu joj ja ...bice neonki
 
Član
Taaky je napisao(la):
ma pazim ja njega sandy...kolko god mogu..ulje mjenjam na 2hiljade..redovno sve..filter cistim ma ni na 500km..cistim ga skoro svaki dan..sandy nasavicemo veceras..nisam sinoc vidio ni na jedno oko;)
Taaky drug, koliko ja znam da se kod njega mora ulje mjenjat svakih 300 predjenih km ,tako mu pise na motoru,nemoj se zezat sa tim motorima odrzaji redovno i sluzit ce te ... bas sam citao jer sam jaranu radio motor iz temelja upo budala po mraku u kanal sa njim pa mu krpio sve plastike sve polomio tako da ga znam u dusu,ako ti se nekad ugasi ,slucajno preko rupe , na elektronici ti zica izgubi kontakt imaju taj feler,samo je malo kljestima stisnes i piciiiii
sto se tice neonke cuvaj samo da je ne zakacis na nesto....
sta bi za onaj kljuc??
 
Top