LFS2 - Live fore speed 2

LFS2 - Live fore speed 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo ga

E bit cu iskren, LFS mi je dojadio negdje na Q, ili P verziji, tada sam igrao 100+ krugova dnevno, i doslovno mic po mic skidanje vremena, sad probao malo 1.28 vrijeme, nece dole :) al jesam pozelio, odo se malo ganjat :)
 
Legend
Ja vozim sa Srbima ludi su voze takodje 1:23, al svi su na volanu dok ja vozim na tastaturi. REV uvjek.
 
Član
Privikni se na misa....puno je bolje

Vozio sam i ja s jednim hrvatom koji ganja tastaturu ima haos vrijeme, ali ovi s najjacim skorovima svi mi rekli da voze na misu....probao sam kombinaciju misa i pedala, da dobijem i analog gas/kocenje, nije bilo lose, al mi bilo mrsko privikavati se...

A REV vozim samo kad driftam :)

Nego ne mogu da nadjem taj tvoj server....
 
Član
daki je napisao(la):
SERBIAN MASKNET RACING www.automototrke.net

Forbidden
You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Haman im se ne svidjam
 
Član
daki je napisao(la):
Hej sta bi hocel ic sa unom u Mo na utrku. Mislim da bi mnogima pomutio racune :)

Planira, upalio ga je s obicnim ECU-om sto je skinuo s crvenog una onog, neko vece smo sjedili kod filozofskog, ideee uno :D kak te puca s onim njegovim ECU-om Bog te pito :)

Nego dem se javi na PM kad budes online ako ti nije mrsko, htio sam te pitati nesto za Mo....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top