LFS2 - Live fore speed 2

LFS2 - Live fore speed 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Ko vozi evo par fotkica mog auta. Nisam jos vidio ovako popularnu online igricu, i realnu. A igra je doslovno cijeli svjet, ljudi prave forume, licence i nagrade, postoje vikendi kvalifikacije i trka.







Sljedi par iz akcije.
 
Član
sminka stvar, a jel se skine samo DEMO igrica, il ima negdje full, jer na ovoj stranici za download pise demo...:S
 
Član
Sa patchom imas sva auta al ti dzaba kad ne mozes iskoristiti glavnu stvar, a to je online igra. Ali, s patchem instaliranim, da se napraviti virtual igra preko hamachija gdje mozes igrati s odabranom rajom, ali sa svim autima/stazama ;) ali ni demo nije los, vazda ima raje....

Ajmo, jel ko raspolozen da se nadjemo na nekom serveru sad? :)
 
Legend
Ja sam uvjek na MOSK net Serbia, evo sad sam vozio, a najbolje mi je vrjeme 1:27:30. Koje auto ti vozis, i koju stazu. Ja vozim XRT Blackwod REV1 7 krugova i full vjetar. Kakav ti je to setap ako ti je 1:25xx de postavi set da probam i na cemu vozis ?
 
Član
daki je napisao(la):
Ja sam uvjek na MOSK net Serbia, evo sad sam vozio, a najbolje mi je vrjeme 1:27:30. Koje auto ti vozis, i koju stazu. Ja vozim XRT Blackwod REV1 7 krugova i full vjetar. Kakav ti je to setap ako ti je 1:25xx de postavi set da probam i na cemu vozis ?

Takodje Blackwood, ali nije rev, XRT, 1.25.96 mi je vrijeme a vozio sam protiv likova koji idu 1.23 mislim :) Vozim na mishu, a set samo da nadjem pa sibnem ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top