LFS Z28----eksperimentisanje

LFS Z28----eksperimentisanje

Član
LFS-moja najdraza igrica...;)....e sad ko je igro i ko igra ovu igricu zna kako i sta funkcjonise...e onako iz dosade preko (tweak-a z28 pro demo ver.07) sam eksperimentiso oko motora i zelja mi je bila da uradim dizel motore bar priblizno i setupe u igri i zvuk..i vrlo sam zadovoljan...evo predstavit cu vam i nekoliko slika a auto na kojem sam najvise radio je XF-GTI a radio sam i na ostalim..pa sad su tu 1.6d-40kw,1.6td-44kw,1.6td-51kw,1.6td+ic-59kw....i mnogo drugih....a i benzince sam radio ali drazi su mi dizelasi i bas sam to perfektno ustimo i zvuk motora preko programa u igrici ctrl+a i setupe sto podrazumjeva(ovjes na autu,kocnice mjenjac gume..itd) a igricu igram vec duze vrijeme i znam kako dise:lol::lol::lol:......slijede slike....;);)











 
Član
supde drug samo kako da probamo ovo sto si napravio kako da ubacim u lfs
Ja sam se malo zezo sa povecanjem snage smjesno kako crknu gume brzo mislim na one turbo auticee
Svaka ti dalaa za ovoo
 
Član
jarane ako imas ovaj tweak mogu ti sve napisat sta treba i gde ces sta ukucat....a za setupe mogao bi ih stavit negdje pa da ih ti poskidas.....i zvuk probat cu video ubacit ako mogne pa da vidite svi kako je to mocno ispalo..pozz
 
Član
imas li mozda link za lfs 0.6b tweak,ja sam neke tweakove skinuo ali mi sve pise,file faild to instalize;);)
 
Član
nije frka skonto sam kao ubacit samo te setap-ove ako mozes gdje ubacit i zvukove
samo imas zivaca kada si pravio zvuk dizela ;)
 
Član
evo za tweak Pro demo ver.07 za 1,6TD+IC---59kw
Power 0.665
idle 0.83
engine ccm min 1580
engine ccm max 1580
torque 575.000
cylinders min 4
cylinders max 4

i onda na klik na (inline)
pa klik za turbo (ON)
i ukucajte za turbo
turbo pressure 0.18
turbo speed 0.5

i udzite na igricu ivdjet cete 1.6 inline trurbo i snaga 59kw-79ks

a ako hocete dajte mi neku stranicu pa cu vam prebacit setup za dizela i zvuk..pozzz
 
Član
http://search.4shared.com/q/1/apk

evo probaj na ovu stranicu staviti...jel moram svaki put kada hocu da igram,da otvaram tweaker i da ukucavam ovo ili mogu nekako snimiti:cool:
 
Član
nemoze se snimit a sta je ovo ukucat za minut gotovo...i jes probao moze li? ..ako te zanima jos motora napisat cu ti...a sad cu probat postavit...;)

XFG_TD SOLE.eng - 310.2 KB
http://uploading.com/files/cb85fcf9/XFG_diesel%2Bpower.eng/

eh ovo su bili zvukovi....eh evo sad i setupi......
XFG_Golf GTD.set - 132 bytes
XFG_golf tdi.set - 132 bytes


Ovo za one koji neznaju sta i kako....;);)
eh zvukove kopirajte u folder"engine" a da ih aktiviratwe pres (shift+A) i pojavit ce se prozorcic u igrici i pritisnite load i nadzite ih po imenu npr.ovaj zvuk"dizel power".....a za setupe kopirajte u foldere "setups"

eh evo ja sam probao linkovi rade pa probajte ovako:
1.
Power 0.665
idle 0.83
engine ccm min 1580
engine ccm max 1580
torque 575.000
cylinders min 4
cylinders max 4

i onda na klik na (inline)
pa klik za turbo (ON)
i ukucajte za turbo
turbo pressure 0.18
turbo speed 0.5

2.
Uzmite setup "Golf GTD"

3.I aktivirajte ovaj zvuk "TD SOLE"

I PROBAJTE I PROCJENITE MOJE DIJELO..........;););)
 
Član
Imali mozda neko link za neki dobar rev limiter ove sto sam ja skidao ne valjaju;) BTW ovaj tweak pro je predobar mogu se napraviti bas dobre DRIFT masine:D
 
Član
i ja sam trazio te rev limiter-e.....ali bas ni jedan nefunkcionise kako treba ako naletim na kakav dobar stavljam link..:cool::cool:
 
Član
newpicturefc.png

By mahe007 at 2012-05-31

newpicture1shf.png

By mahe007 at 2012-05-31

newpicture2wt.png

By mahe007 at 2012-05-31

:cool::cool::cool: drift machine:D
 
Član
dobra masinka super si odradio ove felge..;););).....a u mene je M3 E30....stavit cu slike..:icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Top