lezaji i iskustva LOCK

lezaji i iskustva LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
OOOOOOOOOO vi koji ste kompetenti....
Koje lezaje (marku) koristite kao zamjenske u/na vasim ljubimcima?
Gdje ih kupujete i koliko su pouzdani? Trebam da zamjenim jedan "prohučo" :icon_biggrin:, pa sam u dilemi izmedju snr-a koji je prva ugradnja i faga, a razlika u cijeni desetak km Orginalan vise nego duplo skuplji sto mi ne pada na pamet
Kakvi su "febi" - aksijalni?
 
Član
RE: lezaji i iskustva

ruville montiran ;) bum vidl kako ce se pokazati
nego idi vidi moju drugu temu pa da te saslusam ljudski znam da imas puno za reci ;)
http://www.bhtuning.com/koje-opruge-clio2-ph2-1-2-16v-t-46786.html
 

MTR

Član
RE: lezaji i iskustva

AldinShpura je napisao(la):
febi nula.hajd' dalje ...lezajevi SKF ako mislis na lezaj tocka

only the best - SKF , usput vezano za njih , evo u servisu vec 2 mjeseca koristimo njihove setove zupcastih ( remen , spaneri , vodena pumpa ) - it's da bomb ;)
 
Član
RE: lezaji i iskustva

snr mu je bio prva ugradnja a najjeftiniji ;)
bilo mi je "usput" pa sam kupio ovaj ruville i ove febi igracke koje necu imati potrebe da mjenjam zbog radi opruga :cool: dobio sam pofin popust u bmm a trosak zbog kojeg sam dosao u Ze ostao mi gratis Da radi UTL ne bih ja nista drugo kupovao ;)
 

MTR

Član
RE: lezaji i iskustva

niksa je napisao(la):
snr mu je bio prva ugradnja a najjeftiniji ;)
bilo mi je "usput" pa sam kupio ovaj ruville i ove febi igracke koje necu imati potrebe da mjenjam zbog radi opruga :cool: dobio sam pofin popust u bmm a trosak zbog kojeg sam dosao u Ze ostao mi gratis Da radi UTL ne bih ja nista drugo kupovao ;)

pa sto ne rece da Clia vozis , mogao sam ti ja to kod sebe odradit , ***** ga javi sta ti treba

ps opruga nemam :D
 
Član
RE: lezaji i iskustva

jebase me opruge al hajd bice, Boze zdravlja :cool:
sad je spuščan skracenim oprugama mjera :cool: Desila se magija same se skratile :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top