Letva volana, Seat Toledo 1,9 TDI - Problem

Letva volana, Seat Toledo 1,9 TDI - Problem

Član
Stari mi ima problem na letvi volana u pitanju je Seat Toledo 1,9 TDI 110KS, 2001 godina. Gubi ulje od serva, poslije toga se kad je prazan rezervoar za ulje javlja se karakteristican zvuk kad se mota RRRRRRR... Nova kosta u ASA-i oko hiljadu maraka to mu se sad ne kupuje nego gdje se ima uradit kvalitetno reparacija i koliko kosta otprilike ???
Lokacija Sarajevo i okolica...

Hvala
 
Član
Reparacija se radi kod Jakare u Podlugovima košta oko 300 KM, pojedini taksisti nisu bili zadovoljni reparacijom kod njega,

Neko kupuje polovne letve volana mislim da odgovara od golfa IV koje se kreću isto oko 300 KM,

javi nam šta si riješio i kako ,

pozzz
 
Član
Zna li iko broj od tog Jakare da se cujem ???
Nije valjda da on jedini na ovom podrucju obavlja reparaciju letve volana... :icon_question:
 
Član
Ajde ako itko naleti na letvu volana za ovaj model Seata nek mi javi, nazvao sam 20 otpada niko nema...ccc:icon_confused::icon_cry:
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
Ajde ako itko naleti na letvu volana za ovaj model Seata nek mi javi, nazvao sam 20 otpada niko nema...ccc:icon_confused::icon_cry:

Provjeri sa majstorom mislim da ti odgovara letva sa Golfa IV,
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
Ajde ako itko naleti na letvu volana za ovaj model Seata nek mi javi, nazvao sam 20 otpada niko nema...ccc:icon_confused::icon_cry:

Provjeri sa majstorom mislim da ti odgovara letva sa Golfa IV,
 
Član
elmo je napisao(la):
Nelle_G je napisao(la):
Ajde ako itko naleti na letvu volana za ovaj model Seata nek mi javi, nazvao sam 20 otpada niko nema...ccc:icon_confused::icon_cry:

Provjeri sa majstorom mislim da ti odgovara letva sa Golfa IV,

Provjerio sam,odgovara mi sa Octavie, Golf 4, Leon, Toledo, i ne znam koji jos auto iz tog koncerna. Nasao sam jednu u Jelahu, narucena je pa cemo da vidimo...

Izgleda raja razgrabila sve letve po otpadima... Zigi je dosad bio najjeftiniji sa ponudama, 230 KM...al' naravno nemaju..:icon_biggrin:
 
Član
Sutra idemo na ugradnju letve, stigla je sa otpada iz Jelaha... brzom postom,pa vidjet cemo rezultat ;)
 
Top