Letva volana,kvar?

Letva volana,kvar?

Član
Pozz svima,e ovako da pocnem odmah,skoro sam mjenjao sve 4 gume,odmah i balansirane i sve sto ide jos uz to(ne razumijem se previse u auta)i nadjen kvar na letvi volana valjda,eh sad prije 2-3 dana mi se pojavilo lupkanje nekakvo u prednjem lijevom tocku,toliko da mi auto nekad malo poleti u stranu(ili bolje reci volan povuce u lijevo,osjetim na volanu kad vozim,najcesce kad iz 4 u 5 saltam,znaci kvacilo prebacim brzinu i onda nekako kao da povuce u stranu,ne znam ima li to kakve veze s ovim problemom sto imam,ali eto da i to kazem)i jos da kazem prije nego sto sam mjenjao gume i balansirao,desni prednji tocak mi je nesto zajebavao,ali poslje balansiranja guma je bilo sve u redu,eh sad me interesuje jer nisam odmah letvu volana zamjenio(nisam htio nista vise mjenjat jer je bilo sve u redu.po mom nekom misljenju) da li je moguce da je skroz otisla letva volana pa mi lupka a i trese mi se auto nenormalno po cesti gdje su male rupice i neravnine,a da ne pricam po cestama sa vecim rupama i neravninama

U pitanju je Fiat Punto 1.1 ako to ima nekakve veze,i da dodam jos da sam stavio vece gume i napred i nazad nego od onih original sto su bile(155 napred,nazad 165.Sad su zadnje 175 a prednje 165,da li ima i to moze imati nekakve veze? Ako neko zna u cemu je problem,da li je letva ta pa da je mjenjam odmah,hvala.
 
Top