Letva volana - golf 2 !?

Letva volana - golf 2 !?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Juce odem kod majsotra, da mi pregleda malo auto, trap, kocnice ovo ono.. i kaze mi da mi je otisla piksna na letvi volana (sa donje strane, ona plasticna)..
Uglavnom, odem ja uzmem tu piksnu, medjutim sad sam u dilemi..

Da li da popravljam ovu moju letvu, iako bas i nisam zadovoljan upravljivosti auta u zadnja 3-4 mjeseca (ne znam jel to sve zbog piskne), da zamjenim tu piksnu, i rece mi ovaj majstor da promjenim pravo i neka 2 lezaja koji dodju na istoj..

Da uzimam novu letvu (iako su mi neki rekli da i nisu bas nesto kvalitetne)

Ili da ganjam polovnu servo letvu i sve sto je potrebno uz nju i da se prebacim sa mehanickog na servo volan (sta se sve treba zamjenit pri toj konverziji i koliko kosta to zadovoljstvo ?, neka okvirna cijena.. ako je neko radio na svom autu)

unaprijed hvala, pozz
 
Legend
Ja ti imam servo letvu od Golf mk3 GTI (pase 100%) kod druga, ako se odlucis da mjenjas... to bi ti bilo trajno rijesenje, jer je letva uredna...
 
Početnik
za servo ti treba: servo letva, krst volana za istu, pumpa sa crijevima i remenicom, nosac pumpe, boca za servo ulje, sa nosacem...
letvu tu, ako ces mijenjati, mehanicku znaci, uzmi polovnu obavezno, to te kosta cca 60 km...
ja imam ORIGINALNU letvu, novu, sa sponama i krajnicom, al je zato 150 KM... (zalihe iz TAS-a) :D
 
Sve to će te izaći do 200KM.Ponekad se pojavi neka na piku i tu im je cijena (150-200).Ja sam prošle godine ubacio isti, uzeo preko foruma od Shpure(usput pozdrav za istog).180 + remen i ulje i 2-3 sata posla dok se to upasovalo.Parkiranje je sad laganini, jedino je malo čudan osjećaj na početku, dok se ne navikneš na malim brzinama.Uzmi ako nađeš, nećeš se pokajati.Ja sam staru letvu ostavio u garaži za svaki slučaj a polovne su ti oko 40KM.
 
Legend
hvala druze
nasao sam jedan komplet set za 200, kaze sve ispravno ali se nisam smio usudit uzeti to, jer ne znam lika.. pokusali se dogovorit sa ugradnjom ali nesto petlja pa ne znam ..

pricao sam i sa drugom ligom, on izgleda ima komplet set, pa cemo vjerovatno ja i on to i zavrsit..
 
Legend
.nOKe je napisao(la):
hvala druze
nasao sam jedan komplet set za 200, kaze sve ispravno ali se nisam smio usudit uzeti to, jer ne znam lika.. pokusali se dogovorit sa ugradnjom ali nesto petlja pa ne znam ..

pricao sam i sa drugom ligom, on izgleda ima komplet set, pa cemo vjerovatno ja i on to i zavrsit..

;););)

samo da ti javim da je sve kompletno... sad treba samo da doletis da mozemo zamijeniti spone na letvi i dogovoriti ugradnju... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top