Let za Irak,Bagdad

Let za Irak,Bagdad

Član
Pozdrav stari planira ici u posjetu familiji u Irak pa me interesuje kako to ide sa letovima. Koji su termini letova? Koliko kosta karta okvirno? Preko koje agencije se ide( Evtl. Kontakt podatci)? Jel potrebna neka viza ili slicno?

Koliko znam clan Nodiash je putovao za Irak.

Eto ako bi mi mogao neko pomoc.

Ako nista onda sjedam u Bimera i picim za Bagdad :lol::lol::lol::123:
 
N

nenad

Vecina ljudi koji rade tamo idu Begrad-Bec-Dubai-Bagdad, i taj let koliko se ja sjecam kosta oko 8xx$. Imas sada direktan let Beograd-Bagdad sa Turkish Airlines koji je vjerovatno jeftiniji od ovog sa par presjedanja, nisam siguran za cijenu, nazovi pa provjeri :)
 
Član
Provijerit cu ti pa ti javim, samo mi reci kada bi okvirno isla u kojem mjesecui kada bi se vracala ?
 
Član
odlazak 15 novembar - povratak 30 novembar
ruta sarajevo- minhen - bagdad-minhen-sarajevo
cijena 1490 KM sa taxama

ako ti odgovara posalji mi ime ai prezime putnika da mogu ovo rezervisati jer bez imena ne mogu drzati mjesta na letu.

pozz
 
Član
GaRGa je napisao(la):
odlazak 15 novembar - povratak 30 novembar
ruta sarajevo- minhen - bagdad-minhen-sarajevo
cijena 1490 KM sa taxama

ako ti odgovara posalji mi ime ai prezime putnika da mogu ovo rezervisati jer bez imena ne mogu drzati mjesta na letu.

pozz

Hvala ti puno samo dok vidimo oko vize za njemacku i evtl.za Irak.

Javim ti na PM tacne podatke oko termina i imena i tako.

Imas + od mene za pomoc ;)
 
Član
jaba78 je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
odlazak 15 novembar - povratak 30 novembar
ruta sarajevo- minhen - bagdad-minhen-sarajevo
cijena 1490 KM sa taxama

ako ti odgovara posalji mi ime ai prezime putnika da mogu ovo rezervisati jer bez imena ne mogu drzati mjesta na letu.

pozz

Hvala ti puno samo dok vidimo oko vize za njemacku i evtl.za Irak.

Javim ti na PM tacne podatke oko termina i imena i tako.

Imas + od mene za pomoc ;)

ne treba mu njemacka viza za ovu gore rezervaciju, ima pravo na jedno presijedanje unutra EU. Samo nek skonta Iracku vizu sto prije.
 
Član
GaRGa je napisao(la):
jaba78 je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
odlazak 15 novembar - povratak 30 novembar
ruta sarajevo- minhen - bagdad-minhen-sarajevo
cijena 1490 KM sa taxama

ako ti odgovara posalji mi ime ai prezime putnika da mogu ovo rezervisati jer bez imena ne mogu drzati mjesta na letu.

pozz

Hvala ti puno samo dok vidimo oko vize za njemacku i evtl.za Irak.

Javim ti na PM tacne podatke oko termina i imena i tako.

Imas + od mene za pomoc ;)

ne treba mu njemacka viza za ovu gore rezervaciju, ima pravo na jedno presijedanje unutra EU. Samo nek skonta Iracku vizu sto prije.
Danas je razgovarao sa Irackim Ambasadorom u Beogradu pa ce u Cetvrtak ici tamo da vidi sta se moze sredit.
 
Top